Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem vagyok egyedül a...

Ugye nem vagyok egyedül a gondolattal?

Figyelt kérdés
Már ha rá gondolok fáj a szívem, hogy be kell adnom kisfiamat 2 évesen bölcsibe. Tudom, más ennyi időt sem maradhat vele otthon. A gyerekeket szereti, de jaj... Nem tudom, hogy mi lesz. Nehezíti az is, hogy nincs kedvem oda visszamenni, más lehetőség meg sajna nincs. Még februárig hátha változik valami, és maradhatok legalább 2,5 éve skoráig.
2010. aug. 3. 18:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
Igen anyuka, hátha 10 éves koráig otthon tetszik maradni, mi meg fizessünk!
2010. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Ha lejár a gyed, vedd ki a felgyülemlett szabijaidat, azzal is eltelnek hosszú hetek, addig ne add be.
2010. aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

nekem is most mennek a bölcsibe,24 hós és 13 hósak most..szeptemberben kezdik:-(((

nagyon rossz rágondolni is...


az elsőre meg ne figyelj,bizti valamilyen gyerektelen ember

2010. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
szüljél még egyet és maradhatsz otthon.
2010. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

1. Nem értelek. Miért te fizetnéd?

A gyedet a ledolgozott munkaideje és bejelentett munkabére után kapja, hogy gondozza a gyermekét.

A gyes a gyed töredéke és az is törvényesen jár neki.

Ennyi erővel minden beteg dögöljön meg, mert te fizetsz.

Nekem több, mint 10 év munkaviszonyom van, folyamatosan bejelentve, 250 e br. Már bocsásson meg a világ, ha a gyermekemmel akarok tölteni 2 évet.

Neked vagy nics gyereked vagy nem lehet gyereked, ha így vélekedsz vagy csak egy tini vagy.

Tegyél le az asztalra valamit, aztán követelj.

Ja, és a nyugdíjasok is dögöljenek meg, neeeem?????

Jézus.

2. voltam.

2010. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

Semmi baja nem lesz a kicsidnek,sőt. Legalább megtanulja,hogy nem körülötte forog a világ,és hogyan kell közösségben lenni. Ez csak hasznára válik a későbbiekben. Régen már 5-6 hósan mentek a gyerekek bölcsödébe,és egyik sem lett lelki beteg. Nem kell annyira a gyereken lógni.

3 gyerekes anya

2010. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

Az első kommentet nem minősítem :) remélem ilyen gondolkodás mellett nincs gyereke !! mert ha van tuti nem szülőnek való, akinek van gyereke és szereti az megérti amit a kérdező érez!!!


Én is biztos ezt fogom érezni, nekünk még van egy kis időnk! Légy bizakodó, kívánom a legjobbakat, de ne keseredj el, mert ha bölcsi is lesz a vége biztos nagyon szereti majd a kis játszótársait:)))

2010. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Az első nem jó helyen olvasgat....inkább az elkeseredett, gyerektelen fas...zkalapok részen nézegesse a kérdéseket.
2010. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
Bizony én is nagyon félek a bölcsitől, kb 1,5 évesen kell majd beadnom.De aztán arra gondolok, hogy akkor lesz pénzem neki új ruhákat venni, játékokat, és lesznek kis barátai.Persze így is nagyon fáj:-(
2010. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Nekem is vissza kellett volna mennem dogozni, ha nem jön össze idejében a kistesó.

A torkom összeszorult, a gyomrom összerándult mikor álmatlanul forgolódtam éjszaka, miközben a békésen szunyókáló 2 évesemet néztem.

Mi 2 gyerkőcöt terveztünk, és úgy gondoltam, hogy nincs értelme vissza menni a 2 gyerek között, mert sokáig úgy sem várhattam volna vele (én 30 a párom 37 éves), így nekiláttunk a babaprojektnek. Szerencsére gyorsan összejött, így kaptunk egy pár év halasztást...

Biztos nem lesz könnyű, mert az embernek vagy a szíve szakad meg, vagy a pénztárcája lesz üres. Ti nem terveztek másik babát?

2010. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!