Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan történik a kiságyba...

Hogyan történik a kiságyba visszaszoktatás?

Figyelt kérdés
2 hónapja csak köztünk akar aludni nem marad a kiságyba, mikor és hogy lehet megoldani hogy újra ott aludjon, 9 hónapos
2008. nov. 26. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem már sehogy!nekem 4.5hónapos és nem akar a saját ágyában aludni ,csak addig alszik ott,amíg én be nem megyek aludni hozzá,aztán felkel és nem hajlandó ott aludni tovább,csak mellettem.Nem tudom én sem miért van ez,de jó lenne már egyet külön aludni,mert tökre kitekeredek mindig.
2008. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez volt a helyzet. Pár hete kezdtem visszaszoktatni a kiságyba. Én először nappal raktam sokat az ágyába, ott is altattam. Kb 2 hétig minden nap, majd éjszakára is betettem. Eleinte sírdogált, de kezdi megszokni. Ma éjjel már ott aludt, igaz 3x fel kellett kelnem hozzá, de csak a cumit adtam vissza.Remélem lassan visszaáll a régi kerékvágásba. Türelem kell hozzá:)
2008. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!