Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyire konnyen menne a...

Ennyire konnyen menne a kisagyba visszaszoktatas? Nalatok hogy ment?

Figyelt kérdés

Azon anyukak tapasztalatara lennek kivancsi elso sorban, akiknek a babajuk rovidebb/hosszabb ideig barmilyen okbol veluk aludt egy agyban.

Eloszor az en fiam is kisagyban kezdett, ejszakankent kb haromszor ebredt enni, de ez teljesen normalis volt. Ket honapos kora utan viszont mar szinte nem aludt ejszakakon at, nem tudtam ott elaltatni, ha elaltattam kint es visszaraktuk, akkor tiz percen belul ebren volt. Egy het utan meguntam a jatszadozast es a faradtsagot es mellettunk maradt a nagy agyban. Akkor meg nem akartam vissza szoktatni, mert egyreszt jo volt, hogy vegre atalusszuk az ejszakat, masreszt tudtam, hogy masfel honapon at hamarosan a ket nagyinal leszunk (kulfoldon elunk es akkor mentunk latogatoba), ott nincs kisagy, venni ezert nem fogunk, szoval ismet velunk aludt volna.

Nemreg ertunk vissza a nyaralasbol, tegnap bealudt a vacsi utan, ahogy szokott, probakeppen beraktam a kisagyba. Legnagyobb meglepetesemre csak egykor kelt, ivott ket korty teat es aludt is tovabb (ez normalis, minden ejszaka iszik egy picit), majd otkor evett (ez is igy szokott lenni), visszaraktam, amig en is kaveztam es ket perc mulva mar aludt is. Azota is ott van.


Nalatok milyen volt a visszaszoktatas elso ejszakaja?

Lehet, hogy ez ennyire konnyen ment es maskor is igy lesz, vagy csak hatalmas szerencsenk volt ezzel az ejszakaval?


2009. máj. 20. 07:39
 1/1 anonim ***** válasza:
az én lányom 3,5 hónapos első 3 hétben minden este velünk aludt főleg azért mert az apja hamarabb aludt mint ő és nem rakta be a kiságyba de utána folyamatosan ez jobb esetben kb 2 nap mire visszaszokik a lány a járókát is megszokta első nap és azóta is ott alszik napközben éjszaka pedig szó nélkül a kiságyban nincs ebből nálunk balhé
2009. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!