Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Huzogatnom kell a fiam futyijet?

Huzogatnom kell a fiam futyijet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kisfiam 7 hónapos és az lenne a kérdésem hogy huzogatnom kellene a futyijet?

Sok mindent olvastam valaki azt írja hogy raerek vele 2 éves koráig mások szerint már rég hátra kellene tudnom húzni neki a bőrt.

Viszont a fiamnak csak addig lehet hátra húzni a bőrt a kis kukijan ameddig a kis pisinyilasa kilatszik tovább nem.


2020. júl. 5. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem nyúltam hozzá. Húzogatja magának. Figyeltem, amíg kicsi volt, most már iskolás, semmi baja. Ha gond lesz vele, észre fogod venni, piszkálni felesleges.
2020. júl. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

1 éves kor alatt jobb nem is húzogatni, én úgy olvastam.

Amúgy tényleg nem egységes a szakemberek véleménye. Egyelőre hagyd, később egyszer kérdezz rá a védőnőnél vagy a gyerekorvosnál, ill. kérd, hogy mutassák meg mennyire kell visszahúzni, és az övét vissza lehet-e annyira.

2020. júl. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell hùzogatni.
2020. júl. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

Húzogatni kell rendszeresen mert fitymaszűkület alakul ki amit később csak részleges vagy teljes körülmetéléssel fognak tudni orvosolni jobb esetben

Rosszabb esetben meg a fitymabőr összenő makkal és azt már az orvosok meg sem műtik

2020. júl. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
A férjem orvos. Ő huzogatta a fiainknak. Nem is kellett feltépni a bőrt egyiknek sem soha. Ki tisztítani sem lehet rendesen másképp. Én úgy voltam vele, hogy férfinak, aki ráadásul orvos, jobban hiszek, mint egy okoskodó nőnek, akinek nincs farka.
2020. júl. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!