Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól tudják kérdezésre...

Mikortól tudják kérdezésre megmutatni a babák, hol van apa, anya, lámpa. Stb?

Figyelt kérdés

Kisfiam 9 hónapos, ha kérdezzük, hol van apa, hol van anya, általában odanéz, de mutatni nem mutatja (pedig én mutatom neki), tárgyakra meg egyáltalán nem, semmi reakció.

A nevére nagyon régóta figyel, érti a "nem"-et, azt, hogy "gyere", szerintem a "cici"-t is, de ha kérdezzük, ki vagy mi hol van, nem igazán mutat érdeklődést.


2010. júl. 29. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
az én egyévesem uyganezt csinálja
2010. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt a kérdést én írtam ki nem rég: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

A szülinapja előtt 3 nappal kezdett mutogatni. Azóta abba sem hagyja! :)

2010. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen, akkor még nem aggódom


Csak a lányom 9 hónapos volt (5 éve), mikor jött a Mikulás, és hozott neki egy meséskönyvet, és le is van fotózva, meg emlékszem is, hogy amikor kérdeztem, hol a kacsa, akkor elkezdte mutatni a képen (persze mi már mutogattuk neki előtte). Azt gondoltam, akkor 9 hónaposan a fiamnak is illene már tudnia ezt :-)

De hát nem egyformán fejlődnek.

2010. júl. 29. 17:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon különbözően fejlődnek a babák. Igazából én akkor kezdtem aggódni, amikor láttam a játszótéren, hogy más babák, akik fiatalabbak az enyémnél, hogy mutogatnak mindenre. De úgy van, ahogy az egyik válaszoló írta, mindennek eljön az ideje.

Szép napot! :)

2010. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!