Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri habtapit venni vagy...

Megéri habtapit venni vagy elég ha nagy színes, mintás plédet terítek le a parkettára és azt nézegeti a picúrkám?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:

A pléddel nálunk az volt a gond, hogy amikor elkezdett mászni, nagyon összegyűrte.Nem győztem igazgatni, mert ide-oda csúszkált.

Vettem tapit és nagyon jó.Vigyáztunk rá, úgyhogy olyan mintha új lenne még egy év után is.

2010. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Esetleg tudsz valahol akciós habtapit?
2010. júl. 29. 10:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen habtapi a pléd helyett. Szegénykém folyamatosan maga alá gyűrte kúszás közben, aztán csak hiszti lett, amikor nem bírta átvágni magát rajta. A Tescoban mindig van 1990-ért asszem számos 1-10-ig, mi ilyen ugróiskolává alakíthatót vettünk. De nekünk ez kevés volt, ezért vettem egy 36 darabosat a Kikában, az mondjuk 7990-en volt (betűk meg számok). Nekünk most az van leterítve a nappaliban a parkettára, azt bebarangolhatja a drágám és nem is esik olyan nagyot, ha véletlenül elfelejt kapaszkodni. :)
2010. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk egyik gyereknél sem vált be a habtapi. Szétszedték, illetve a lányom egyszerűen kiharapott belőle egy darabot. Vettem 140*200cm nagyságú, 2 cm vastag szivacsot (1.500Ft volt kárpitos szaküzletben), belehúztam egy paplanhuzatba. A huzatot naponta is cserélhettem, színes, mintás,stb.Amikor kinőtték, akkor odaadtam egy barátnőmnek. Ő simán pléddel letakarta és a szivacson már nem csúszott el semmilyen takaró sem.
2010. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szeretjük a habtapit, jobb mint a pléd. Az Auchanban vettem 10- db-osat 790 ft-ért.
2010. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt, de nem is éreztük hiányát. A lányomnak olyan gyors volt a mozgásfejlődése, hogy nem is tudtuk volna sokáig használni, mert amint képes volt a helyváltoztatásra, egyből az egész szobányi területet bebarangolta, jó sok csomag habtapi kellett volna az egész lakás lefedéséhez:). Szóval mi nem vettünk hálistennek, de sokaktól hallom, hogy nagyon jó.
2010. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, amíg csak egyhelyben volt a lányom, addig én a babaágynemű paplanját (azóta sem használjuk, pedig már 16 hónapos) terítettem a földre, és arra tettem a játékait, így a játszószőnyeg kérdést is kipipáltuk (azt is addig nézegettük, hogy melyik lenne jó, ami nem is horror drága, amíg a lányom kúszni kezdett rövid idő alatt, és egyáltalán nem lehetett egyhelyben lekötni a figyelmét, mert ment felfedezni).
2010. júl. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 30. 06:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Bocsi, de csak ma olvastam vissza a válaszaimat.

Mi az Auchanban vettünk 2 alkalommal.990 volt minden alkalommal egy csomag, azaz 10 db.Ez a legolcsóbb, úgy vettem észre.20 db elég volt nekünk, mert mászás után hamar elindult a babám.

2010. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!