Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos babám még mindig...

3,5 hónapos babám még mindig nem nézegeti az öklét, és nem fogja meg a tárgyakat? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3,5hónaposak vagyunk, de a picikém még mindig nem nézegeti a kezeit, és nem fogja meg a játékokat, hiába nyomom a kezébe, elejti. :( A játszóhídon szokta lökdösni őket, de nem tudom, hogy véletlen mozdulatokat végez, vagy rájött, hogyan kell. Ha ő csinálja a mozdulatokat, akkor miért nem tudja megfogni, és megtartani a tárgyakat? Nagyon kétségbe vagyok esve, hogy el van maradva ennyire. Más baj nincs, szép átfordul, kinyomja magát ha hason van, beszélget, fújja a nyálát, hangosat kacag stb. Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 13. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez az én kérdésem volt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Ne aggódj, az enyém soha nem nézeget a kezét, másr már egy 2 éves ördögfióka.

2011. ápr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen, hogy ezt belinkelted! Az én kislányom is egész nap rágja a kezét/öklét, az összes ujja a szájában van. Ezek szerint ti is egészségesek vagytok. Nagyon bosszant a dolog, mert én is mindenhol azt olvasom, hogy ennyi idősem már fogni kellene, és a szájához venni a tárgyakat, de nálunk ez még mindig nem történt meg. :( 4hós babákhoz meg már azt írja, hogy amit elejt játékot, azt fel is tudja venni. 2hét múlva 4hósak leszünk.
2011. ápr. 13. 11:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és gratulálok az ördögfiókához :))))))))))))))))
2011. ápr. 13. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én babám 4 hónapos volt, mikor először megtartotta a kezében a csörgőjét. 5 hónaposan kezdte el vizsgálgatni a kezeit.

Nem minden baba egyforma, felesleges ezen parázni!

Ja, és az én fiam is egészséges. 10 hónapos, és 3 lépést megy egyedül, 6 szót beszél is, tehát szellemileg minden OK.

2011. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!