Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teáztatjátok a babátokat?

Teáztatjátok a babátokat?

Figyelt kérdés
mikor kezdtétek és milyennel?
2010. júl. 29. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb.2 hónapos korában,főleg éjjel,ha felébredt. Ánizs vagy köménymagos tea,ha fájt a pocija.
2010. júl. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan hét hónapos koráig nem kapott más folyadékot csak anyatejet,a cumisüveget sem ismerte.Azóta kap hipp granulátumos teát,de nincs odáig az ivásért.
2010. júl. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 hónaposan Mecsek Baby tea, majd négy hónaposan Hipp és Milupa granulátumos tea, de allergiás rá, (pedig odáig volt érte, napi fél litert megivott),most 5 hónaposan inkább víz, és filteres gyümölcstea, és Mecsek.
2010. júl. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mikor még picike volt kapott kamilla teát, csak úgy natúron, most már 6 hónaposan, csak vizet iszik! A granulátumos teákat nem adnék a babámnak, minden félével tele van!
2010. júl. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak vizet adok neki. Eleinte nem akarta meginni (még szopizik is) de nem akartam elkezdeni neki a teát. Sokszor megkínáltam egy nap és egy idő után mikor szomjas volt elkezdte inni (6 hónapos). Most 7 hónapos és csak vizet iszik.
2010. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mecsek babyt és babamosolyt váltogatom. 5 hónapos, naponta 2-3 decit iszik meg.
2010. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék neki teát adni egyelőre,akár babatea az akár nem.Gyümölcslé (én facsarom és hígítom) és víz, ezek tökéletesek. Remélem ezzel nem bántok senkit:)
2010. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A vizet nem szereti így én is adok neki granulátumos teát és gyümölcs leveket higítva.
2010. júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem. megkínáltam cumisüvegből, azt mondjuk nem is ismerte, kiskanállal, csőrös itatóval és pohárral is próbáltam, de nem fogadott el sem vizet, sem a teát, alma-citromfű mintából csináltam neki.
2010. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!