Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos tápszeres+hozzátáplá...

5 hónapos tápszeres+hozzátáplált babátokat naponta hányszor teáztatjátok? Milyen teával kináljátok, és hogyan izesititek azt? Van olyan baba aki izesités nélkül is szereti a teát?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Min 2-3dl teát igyon meg ebben a melegben.Én instantot adok neki,de megissza a filterest is,csepp cukorral.A kamillát viszont minden nélkül kapta és megitta,mikor nem volt kaki.
2009. aug. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én sosem teáztattam a babám,mindig forralt fizet ivott mostanába ritkán kap neki való gyümölcslét.de ha teáztatanom kéne akkor csakis simán ízesítés nélkül adnám,és két etetés között minimum kétszer megkínálnám.ilyenkor csak 30,40 ml teszek az üvegbe és nem baj ha mind megissza.Naponta kb másfél deci fizet iszik,de ő 7 hónapos.De az se baj ha többet kér.
2009. aug. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Olyan másfél decit megiszik minimum egy nap, de ha sokat megyünk, akár 3 decit is. Instantot szoktam neki adni, mert vizet és kamillateát egyáltalán nem hajlandó egy kortyot sem inni.
2009. aug. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

Komenyteat adok neki, egy nagyon keves cukorral izesitve.

Naponta megiszik belole 3 decit, es van hogy ejszaka is kettot ha meleg van.

Altalaban o szol hogy szomjas. (a szolt ne ugy ertsd hogy jon es mondja hogy anya kerek inni, hanem nyavajog erte :) meg csak fel eves)

Amugy ha nem ker akkor kb orankent megkinalom vele.

2009. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én Hipp-es tát, vagy Milupás teát adok neki, de délutáni főzelék után forralt vizet. Megiszik naponta 4 dl is. Ebben a melegben sokat is kell hogy igyanak, főleg ha hozzátáplálsz is. A tápszer amúgy is szárít. Két etetés között kínálom meg mindig, nincs is olyan hogy ne fogadná el.
2009. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is teáztatom már majdcsak újszülött kora óta, azért érdekelt ez a dolog mert olvastam olyan "szakirodalmat" hogy nem kell teáztatni hozzátáplálás előtt, mert a tápszer szomjoltó is! De szerintem ez hülyeség!
2009. aug. 28. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!