Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bocs a buta kérdésért, fiús...

Bocs a buta kérdésért, fiús anyukák válaszolnátok?

Figyelt kérdés

11hónapos a kisfiam, és még én egyszer sem láttam h ágaskodott volna a picim kukaca. Igaz a bőr még le van tapadva. Majd csak ha már nem lesz letapadva, akkor lesz ilyesmi?MIkor pisil akkor is csak icipicit ágaskodik...de szinte elhanyagolható.

Tényleg bocs a kérdésért.


2010. júl. 28. 19:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
37%
Ne aggójatok már mindent túl ráérsz ezzel még foglakozni,. vagy 15 hónaposan már hazasítod?
2010. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 poci-maci ***** válasza:
100%

szia nekünk is pár hónapos kora óta van hogy ágaskodik

sőt mikor kisebb volt és kibontottam a pelusból még akkor is. Nekem azt mondta a védőnőm akkor nincs baj míg ha pisil és ilyen szökőkút szerűen az arca felé megy a szökőkút :)

bocsi de másképp nem tudtam leírni!

2010. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem akarom házasítani, de ez akkor sem jó így. Amikor pisil szépen lefelé pisil.És még soha -de soha nem ágaskodott...mindig én tezsem tisztába. Én fürdetem...és még sosem láttam. És mostmár igenis aggódom. Csak megkérdezem én ezt a tanácsadáson.
2010. júl. 28. 20:10
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ismerem a hölgyet, csak mesélték, hogy hasonlókon aggódott mikor baba volt a fia.

Aztán 3éves, és az alsógatya ha hozzáér már áll a picipöcök, annyira érzékeny, szegény törpe "felizgulva" rohagál egész nap. Most ezen fő az anyuka feje.


Amúgy az én fiamnak is gyakran ágaskodik, vicces:) Majd megtanulja irányítani.

2010. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Könyörgöm írjon olyan is aki még nem tapasztalt ilyet 1 éves kor alatt! Többieknek köszi, ne írjatok, csak mégjobban felidegesedek... Köszi mindenkinek!
2010. júl. 28. 20:13
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 4 és fél hónapos, szinte első perctől ágaskodik a kukija amint hozzáérek, mindegy, hogy pelenkázás közben, vagy fürdetéskor, amikor mosom. Nekem ő a második babám, és az elsőnél is ugyanígy volt. Nem értek hozzá, hogy mi a normális, én csak azt írom le, ahogy nálunk van/volt.
2010. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Az en kisfiam 15 honapos, de egyszer sem tapasztaltam ilyet. Eddig eszembe sem jutott, hogy aggodnom kellene...
2010. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
26%

Ezen mi az idegesítő? 15hónapos mégcsak, ne temesd a fejlődő férfiasságát. Azért mert nem látod még ágaskodhat a pelusban.

hidd el 10en pár év múlva az lesz a baj, hogy folyton áll neki, és csajozik.

De ha ennyire nincs bajotok és kreálsz magadnak gondot kérdezd meg védőnőd telefonon holnap.

2010. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
73%

Az enyémnek ágaskodik, amikor fogdossa magának, vagy ha mossuk!

Te vagy az anyja megnézheted, ha mosod akkor húzgáld meg a bőrt óvatosan, erre tuti fel kell ágaskodjon!Ha erre sem reagál akkor kérdezd meg a dokid!

17 hónapos a fiam és igen régóta ágaskodik!

2010. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
53%
Szia! A helyedben, ha ennyire zavarna ez a kérdés én biztos, hogy megkérdezném a gyerekorvost. Egyébként már pár hónaposan állt a kisfiam kukija, le van neki is tapadva a bőr. Minden este fürdés után a krémezéskor, háááát...., na, pasiból van.:). Állítólag már az anyaméhben is megtörténik az ilyesmi. Szerintem, nincs semmi baja a kisfiadnak.
2010. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!