Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napos Babánál sírás, de...

Pár napos Babánál sírás, de néha visításig fajul és nehéz megnyugtatni, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az első órában szopizni kezdett és mikor kéri adom is neki. Persze néha csak játszik vele, bele-bele alszik. Van mikor kiesik a szájából a cicim és rögtön sirni kezd, visitani. Visszakerul a szájába és megnyugszik.

Jelenleg vagy szopizgat-eszik vagy alszik.

Hasfajós nem lehet, kakil rendesen, de még pukizik is sokat.

Ma pl Öltöztetetésnél sirni kezdett aztan annyira belelovalta magát, hogy nem lehetett megnyugtatni. Se én se a férjem. De tényleg sok mindent kiprobáltuk. egy ideig jó vmi aztán ha abbahagyod újra rákezd, úgy, hogy a kezünkben marad.

Persze már tól sokat olvastam dolgokról és nem jutok előre

Egyszerúen, nem tudom honnan közelitsem meg a problémát?



2020. ápr. 25. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az evés-alvás normális. Van elég tejed? Lehet érdemes lenne egyszer mérni mennyit eszik.
2020. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az alvas valtozo, neha kiuti magat mint a bunda. ma pl cicik utan nagyon elaludt. Mig nem mertem a bevitelt
2020. ápr. 25. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az ekkora babák ilyenek.
2020. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs probléma, amit meg kellene közelíteni, ez ilyen még, éretlen az idegrendszere, például az öltöztetés túl tudja terhelni annyira, hogy aztán jól belehergelje magát a sírásba. El fog múlni, ez most ilyen. A legjobb, amit tehettek, hogy kézben van és ti magatok nyugodtak maradtok.
2020. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul


Cicin, ha idő előtt bealszik, ne hagyd

Piszkáld meg a fülét.. stb

Ilyenkor még van hogy éhesen elalszanak, mert hamar fáradnak..

2020. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Atgondoltam az elmult napokat.

Akkor porog be nagyon mikor pl keri a cicit de ugyebar az embernek 2 perc wc vagy tusolas is kell.Addig a parom probalja nyugtatni ha pont nem vagyok ott a babunak meg cici/ kajcsi kell es nem egy "idegen" aki gugyug, meg minden mast csinal cici helyett es gondolom beporgetni magat.utana a szopi is nehezebben indul de aztan belejon es horpaszt egyet.

2020. ápr. 25. 17:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát most neki még a cici a minden. Nem lát jól, nem ért semmit, nincsenek ott a megszokott testi zajai, vakítanak a fények, nem tud mozogni stb. A tejnek állítólag a magzatvízre hajaz még az íze is.

Adj neki időt.

2020. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam akármikor sírt a kisfiam cici lett belőle.😊 Evett aludt... Ez egy darabig így ment.😊 Nyugtasd ezzel ha csak ezzel nyugszik meg.😊 A cici a nyugtató nekik még.😊
2020. ápr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, amennyit tudom kapja a cicit.de mostanaban este kb elkezd bombolni es a cici sem nyugtatja meg pedig, minden rendben.valoszinuleg nagyon tulporog estere, sok az inger es igy adja ki.

A kajcsi, bofi, pelus haromszeget sem alkalmazom mert a cicin bealszik, bifoztetni nem keltem fel.ha felebred kb rogton cicit ker.ha ilyenkor pelus cserelek akkor kijon a komfortzonabol es sirni kezd ujra. Megszakad a szivem.

2020. ápr. 29. 07:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!