Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok már babylove 1-es...

Adtatok már babylove 1-es tápszert a babátoknak? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak a 2-est meg a 3-ast próbáltam. Nem olyan finom az íze, és nagyon nehezen oldódik fel, rázni kell vagy 3 percig, hogy ne legyen csomós. Én nem annyira ajánlom ezt a fajta tápszert.
2010. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia én pont az ellenkezője vagyok nekem ezt itta a babám 6 hós koráig és sokkal jobban szerette mint a tőbbit és szobahőmérsékleten is feloldodik kőnnyen.Most a 2 est issza már és szintén jó tapasztalataim vannak vele.Nagyon szereti és tápláló.
2010. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám imádta, néha jobban mint a megszokott tápszerét! Szerintem könnyen oldódik, és az illata is kellemesebb!
2010. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sokáig fejve adtam a tejet, azzal alszik el. Most már egy éves, szeretném befejezni, azért babylove 3-ast vettem neki. Nagyon jól oldódik, kellemes az illata és gond nélkül issza. Bár nincs összehasonlítási alapom, de jók a tapasztalatim. Az ára is meggyőző.
2010. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hónapos koráig HA-s tápszert kapott, aztán babylove2-es, majd most a hármas. Próbáltunk többfélét, de ez jött be, és az ára is fontos szempont volt. Ízre nekem mindegyik ugyanolyan borzalmas, de a kisfiam szereti, 13 hónapos. Ja, és szerintem nagyon könnyen oldódik, pl. mildibé-t csak 1x vettem, mert mindig eldugult a cumisüveg, annyira nem oldódott.
2010. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!