Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Babylove (dm sajátmárka)...

A Babylove (dm sajátmárka) termékek beváltak nektek és a babátoknak?

Figyelt kérdés
Pelenka, cumisüveg, cumi, babaápolószerek, tápszer, bébiétel és minden más...meg voltatok velük elégedve? Mi az ami nagyon bejött és ami kevésbé? 32 hetes kismama vagyok.
2011. febr. 20. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:

A pelenka újszülöttként nem, de később igen, a popsitörlő igen, nagyon jó árban van, és a sima fürdető az abszolút szuper, bár újszülöttnek inkább a doki által felírt sima gyógyszertárit adnám.

Tápszer szintén nagyon olcsó, de azzal nem voltam megelégedve, más terméküket nem próbáltam.

2011. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kettes (zöld csomagos)pelenkából csak az övéket használtam.

Egyes tápszert lehet recept nélkül kapni.Az nagyon jó volt tartaléknak.Elfogadta a babám.

Popsikenőcsük is jó volt,bár nekem soha nem volt kicsípve a popsija.

Pelenkázó alátétet csak ezt használom.A Libero mindig összegyűrődik,ez pedig jó vastag.Ha pisi lett is ki tudtam párszor szárítani.

Melltartóbetét a legjobb áronvan.

Baba biztosnági fülpiszkáló is jó,soha nem maradt a vatta a babó fülébe.

A törlőkendő triopack is nagyon jó áron van.

Viszont a bébiételeit nem szerettük és a bébiital sem volt nyerő.

2011. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első körben újszülöttnek az orvos által felírtat használd,fürdető, posikrém, hintőpor a legjobb, és a legolcsóbb. A pelusból én ragaszkodoma Pampershez, ami a dm-ben a 15 %-os kedvezménnyel nagyon jó árban van, vegyél részt a babaprogramban, adnak jó kedvezményeket. A tápszerük is finom, mi hónapok óta esszük, illetve a csajom és bio. Ő most 16 hós, és szereti a bébiételeket is. Szerintem jók, és az áruk is tényleg baráti.

Az is igaz, hogy érdemes figyelni az akciókat, mert volt már hogy a Nestlé a tescóban olcsóbb volt sokkal bébiételből, vagy a Rossman akciózott. DE majd belejössz!

Boldog babázást kívánok!

2011. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam a pelenkákat, de nem lett kedvenc. semmi gond nem volt egyik fajtával, mérettel sem, csak a Pampersnél nem találtam jobbnak.

A popsitörlőket szeretem használni.

Az itatók beváltak nálunk.

Bébiételt csak párat vettem ilyet, nem tudok érdemleges véleményt írni.

A többi terméket nem ismerem.

2011. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves Anyukák! Nagyon köszönöm a gyors válaszokat!:)))
2011. febr. 20. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:
apopsitörlő kendőjük messze a legjobb (árban és minőségben)!
2011. febr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a babylove sensitiv fürdetőt használom, következő babánál újszülött kortól azt fogom, mert a gyógyszertári tele van kőolajszármazékokkal :( Sajnos ekcémás a babám, és most már nagyon figyelek az ilyenekre! A sampont is a dm-ben veszem, az is jó.

Pelus: eleinte mindent próbáltam, végül ennél maradtunk. Sokan mondják, hogy kifolyik a kaki, de nálunk ilyen gond nincs, mert nem egy hasmenős típus a fiam. Kb. 10 hónapja csak dm-est veszek, ezalatt talán ha 4-5x volt baleset (pisi), de csak ha extrém sokat aludt pl. délután.

Törlőkendő is jó, de én inkább a Müllerest veszem, abból is a sensitivet, szintén az összetevők miatt (propylen glykol van sok törlőkendőben, ami elég agresszív és mérgező anyag).

Tápszert 1 éves kora óta a dm-ben veszem, előtte HA-st evett. Most a 2-es babylove-ot, még tavaszig biztos ezt adom.

Cumisüveg: volt Aventesem, de lecseréltem dm-esre :)

Cumi: hát abból ne nagyon vásárolj be, mi kaptunk vmi ajándékcsomagban egyet, az bőven elég is volt, sose cumizott...

Bébiétel: abból nem sokat vettem, inkább főzök. Meg abból az egyből inkább Rossmannost vettem, mert ott olcsóbb és bio van nagyon jó áron.

Gabonapelyheket vettem még (köles, 3 magvas) azok bejöttek.

2011. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pelus, popsitörlő, kanál, cumi szuper, az itatóka közepes, mert kijön a szelepe, ha a gyerek földhöz vágja/ejti (ami gyakran megesik). Kencéket, fürdetőt csak gyógyszertárit használtunk (3 gyerek).
2011. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!