Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, ha 8 hónapos fiam...

Normális, ha 8 hónapos fiam csapkodja a lábát a földhöz, ha nem az van, amit ő akar? Ez már hiszti?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is pont ezen gondolkoztam. Azt mondják, hogy ebben korban még nincs hiszti, de nekem is annak tűnik. Az én fiam is 8 hónapos, de pl. ha meg akarom itatni (utálja), akkor veri a lábt, meg rázza kegyetlenül a fejét.
2010. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ajjaj,az én lányom is ezt csinálja ha valami nem az ő akarata szerint történik,20hónapos.Nem figyelek rá,már mint úgy teszek mintha nem érdekelne mit csinál,"otthagyom",s rájön,nem ér el semmit,s abbahagyja.Most feszegetik a határaikat,ne engedj neki,mert utána nincs megállás.Én is nagyon sajnálom,s legszivesebben felkapnám,de később ezzel többet ártok.
2010. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát attól függ mit értesz hisztin. ha a hiszti az, hogy azért csináljam mert tudja hogy ezzel talán elér valamit, tehát tudatosan akar téged manipulálni, akkor: nem hiszti. ha a hiszti az, hogy valami zavarja és a frusztráció kiváltja a bömbölést, akkor igen, hiszti. de ez még nem direkt van, nem téged akar befolyásolni, egyszerűen csak a nemtetszését fejezi ki.

20hós kislány anyukája

2010. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!