Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyűgös és megfeszíti magát,...

Nyűgös és megfeszíti magát, mikor fáradt, mégsem tud aludni?

Figyelt kérdés
6,5 hós babám eddig szépen aludt a kiságyában. Pár napja azonban minden megváltozott. Semmi jelét nem adja mostanában, hogy álmos lenne, hanem egyik pillanatról a másikra rátör a fáradtság. Azaz nem ásítozik, hanem egyből elkezd nyűgösködni, kaparja a tarkóját, kis idő múlva meg már sír. Ha ölbe veszem iszonyatosan megfeszíti hátra magát, majd kiugrik a kezemből. Az éjszakát végigalussza a kiságyában, sőt a reggeli kelés utáni alvást is végigalussza ott, de ennyi. A nap hátralevő részében képtelen meglenni a kiságyban. Ha megpróbálom berakni, még jobban sír. Ha kiveszem és próbálom ringatni, megfeszíti magát és szintén sír. Néha egy órán keresztül játszuk ezt, de akkor sem tud elaludni. Ha már nagyon kiemrült, akkor a bébihordozóban ritkán el tud aludni, de legtöbbször ott is megfeszíti magát. Mit csináljak? Egyébként az esti alvás előtt is ezt csinálja, de akkor legalább elalszik egy idő után a kiságyban. Eddig ásítozott, ha fáradt volt, és vagy beraktam az ágyba és rövid idő alatt aludt, vagy el tudtam a karomban ringatni és úgy tettem a kiságyba. Most semmi sem jó neki, és állandóan fáradt. Miért csinálja ezt? Hasonló tapasztalat?
2010. júl. 26. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lehet, hogy vmi olyat evett, amitől fáj a pocakja? Vagy nem büfizett.Az én kisfiam inkább olyankor feszeng, nem akkor ha álmos.
2010. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert ugyanazokat eszi, amiket korábban is. Egyébként most láttam, hogy ébredés után is ezt csinálja, ha ölbe veszem...
2010. júl. 26. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is tettem fel hasonló kérdést, de volt egy másik is, ahova a sajátom linkjét bemásoltam. Szóval ide inkább a másikét teszem, és így látod majd mindkettőt!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, elolvastam. Azokból talán az időjárásra tudok még gondolni. Remélem hamar elmúlik.
2010. júl. 26. 16:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én 8 hetes pici fiam is ezt csinálja szombat óta, amióta rossz lett az idő! Jobban bírta a 40
2010. júl. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó vok (viccelődik a gép): jobban bírta a 40 fokot. Akkor szépen elaludt, most meg csak nyűgösködik, nem bír elaludni sehogyanse (ringatással se), max fél órát alszik.
2010. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet a kettős fronthatástól vagy a teliholdtól?
2010. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!