Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdted élvezni a...

Mikor kezdted élvezni a babázást? Hány hónapig tartott a "daráló"?

Figyelt kérdés
Én sokszor (pl ma is) kiborulok még mindig, pedig már egy éves lesz a babám, de még mindig csak várom, hogy mikor fogom már végre élvezni a vele töltött időt!! Mikor lesz vége az ok nélküli sírásoknak (vagy legalábbis mikor tudom kitalálni, hogy mi a baj) az éjszakázásnak, lesz-e valaha olyan,hogy beteszem a járókába 5 percre, mert el kell intéznem valamit és nem üvölt majd mint akit nyúznak stb... Persze már most sokkal jobb, mint az első fél évben volt, de kivagyok még mindig...Nektek meddig tartott ez az időszak? Főleg sírós babák anyukái válaszára lennék kíváncsi, akik szintén megszenvedték az első évet, köszi!!
2010. júl. 26. 10:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, főleg 10.55 és 11.39nek. Tulajdonképpen csak jól esik tudni, hogy nem vagyok ezzel egyedül és hogy alapvetően nem kéne magam rosszul érezni amiatt, mert üvölt a gyerek, a doki is ezt mondta, hadd sírjon, ez így normális. De azért ez az egy év már kikészített, főleg hogy még mindig többször felkel éjjel, így gondololom az idegeim sem regenerálódnak megfelelően, hogy bírjam a nappali műszakot kellő türelemmel...

most kezdett el járni, bízom benne, hogy így majd könnyebb lesz egy fokkal... ő sosem volt az az elnézelődős játékokat babrálós még pici korában sem, folyon mennie kell (amíg nem tudott menni én kellett hogy cipeljem) és felfedeznie mindent, fél percnél tovább semmi sem köti le. na mindegy, csak ma megint betelt a pohár...

ja arra, hogy énmiattam sírós, mert érzi a "rezgést" csak annyit, hogy mérgemben szinte ledobtam a fotelba, már annyira felidegesített a visításával, erre ő meg elkezdett röhögni... azt hitte játszunk, és ez végre lekötötte... addig, hogy végigsétáltunk tízszer az egész lakáson és az összes játékát sorra nézegettük, na az nem volt elég izgi...:)

szóval ennyi, unatkozik a lelkem, pedig naponta 3x viszem ki játszóra/boltba/sétálni, úgy könnyebb elfoglalni..

2010. júl. 26. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!