Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire és miben spóroltok a...

Mennyire és miben spóroltok a gyereken?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy az akciós pelust veszitek, mert az szinte egyértelmű... Hanem pl. a legolcsóbb joghurt vagy nem veszel banánt csak almát mert az olcsóbb meg ilyesmikre...
2010. júl. 23. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Én nem az ételen spórolok, hanem a ruhán! Sokat járok babaruha turikba vagy piacon vásárolok neki. Talán kétszer ha vettem neki ruhát rendesen üzletben. A kaják közül mindig a legjobb minőségűt kapja, inkább én nem eszek gyümölcsöt, de neki mindig jut minden ami kell...
2010. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

amiben hajlandó vagyok spórolni:

-nyilván pelenka törlőkendő

-ruhát turiban veszem vagy bababiziben és ha nem kell újra eladom azt visszaforgatom a köv. ruhába

-én is adok le ezt-azt és abból is ruhát veszek

-játékot akciósan veszem főleg a müllerből a joy kuponokon -minusz 20% áron

-nem kap ajándékhegyeket

-tecsós mosógéllel 399.- és cora-s öblitővel 299-. mosok - nem koszos a ruha...

-ahol tudok spórolok egyébként is nem csak rajta...

-józan ész is segit...


amin nem spórolok:

élelmiszer, gyógyszer,

2010. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amin lehet szerintem: olcsó mosópor, öblítő, tusfürdő nekünk, ruha turkiból, nagyon jók vannak, a játékokat én korlátozom, nem szeretném egyébként sem eltúlozni, akciós cuccok, a kaján nem spórolok, csak próbálok ésszerűen idénygyümölcsöket, zöldségeket, nem veszek lazacot, ilyeneket. De a joghurton, banánon, sajton stb. nem spórolok.
2010. júl. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi magunkon spórolunk, idén nem vettem új ruhát és cipőt, a férjem sem.

Az akciókat figyelem, de pelenkán, popókrémen, BPA-mentes cumin, Hipp ételen stb. nem fogok spórolni. Magán gyerekorvoshoz viszem.

2010. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sudocrem-et, Ariel mosógélt a Vaterán veszem, sokkal olcsóbb.

Ruhánk rengeteg van turiból, van ugyan üzletből is pár, de a turis ruhák sokkal jobb minőségűek.

Megnézem, hogy hol olcsóbb a gyümölcs, de valamelyik nap 699 Ft volt kilója az őszibaracknak, és a lányom annyira mondogatta, hogy vettem neki pár szemet. A kajáján nem spórolok, inkább én nem eszek. Ill. ha spórolásnak számít, hogy a Lidl-ben olcsóbb a joghurt, puding, túró rudi, ... akkor igen. Ott vásárolok.

Pelenkán, törlőn, fürdetőn, samponon, gyógyszereken sosem spórolok. Vettem olcsóbb pelust egy darabig, de szinte már csak a Libero, meg a Huggies maradt gumis derekú, nekünk meg muszáj azt venni.

Játékot szokott kapni a lányom, de rengeteg olyan játékunk van, ami az enyém volt. Persze nem a legdrágább játékokat kapja, mert egy mesekönyvnek a piacról (300 Ft-ért) is nagyon örül. Drága játék csak extra alkalomra jár.

Jön a tesó, most majd jobban kell spórolni, de nem a gyerekeken spórolunk főként.

2010. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a kajáján nem spórolok, nagyon fontos, hogy mindent megkapjon.Nekem a kaján annyi a spórolás, hogy én főzök neki,vagy most vettem akciósan bébiételt,amit felturbózok egy kis hússal, és olcsóbban jön ki, mintha én főztem volna.Mindenhonnan kérek mintákat,ahonnan csak lehet,a dm-ben vásárolom a pelenkát 25 százalékos kuponnal, és a kajakuponokat is felhasználom.Ruhát a tescóban veszek ha leértékelés van,vagy turiban, és sokat örököltünk is.Babakocsiból,hordozóból,gyerekülésből használtat vettünk.
2010. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én sosem a gyereken sporolok max miota rájöttem hogy az uj ruhákat hamar kinövi turibol veszem de ott sem a rosszat csunyát .. és a törlökendö amiben tudok engedni kajában nem .pelenkában nem mert nem sok külömbség van közte.játék minden honapban kap . Nem vagyunk gazdagok . inkább én nem öltözködöm vagy eszem ..
2010. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

dmben kuponozok én is.

kaján nem spórolok, főleg neki, nem is eszik olyan sokat még, hogy nagy megtakarítást jelentene ha az olcsóbb joghurtot venném meg.

mi a játékon fogunk némi pénzt. csak alkalomra kap. 11 hónapos, és nem is érdeklik a játékai, érdekli viszont minden ami az udvaron van, fű, fa, levél, kavics, kapunyitogatás stb.

2010. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!