Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki kezdetben csak a pelenkázó...

Aki kezdetben csak a pelenkázót és kiságyat vette a babájának, mikor és mivel egészítette ki a babaszobát?

Figyelt kérdés

Elég kicsi kisfiam szobája,kezdettől külön van,sajnos már a játékai,elöntik a nappalit.szeretnénk neki bútort,de amíg benn van a pelenkázó meg a kiságy,nem sok minden fér el.nem tudom mi legyen és anyagilag se sok minden férne bele....

ti,hogy csináltátok?Mikor váltottatok?


2010. júl. 23. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam kezdettől fogva velünk alszik, most 28 hónapos.

A másik szobát, így csak játékok borítják...

de sajnos így is elöntik a játékok a nappalit...

2010. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi nem konkrétan pelenkázót vettünk, hanem egy komódot, arra raktuk a pelenkázólapot, így több cucca fért. Egyéves koráig fértek benne a ruhái, akkor a teszveszen vettünk egy gardrobszekrényt, most azt használjuk. A játékai kosarakban vannak (az Aldiban szoktam venni színes műanyag ládákat, kosarakat) azokba könnyű és gyors belepakolni, nálunk bevált. Kétéves lesz a lányom, már jó ideje maga is képes rendet rakni a szobájában emiatt.
2010. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kisfiam is 1 éves múlt,a pelenkázó nálunk is komód+pelenkázó lap,most abban vannak a ruhái,de nem tudom,hogy télre beleférünk-e majd még?Nem tudom mit csináljak?De valami kell...
2010. júl. 23. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:

lakótelepi gyermekszoba előrebocsájtom ...


az ajtó mögé betettünk egy 25 cm mély polcos szekrényt abban is elfér a babaruha és holttérben van nem vesz el helyet.


az ajtó fölött a mennyezetet felpolcoztuk és függönnyel van eltakarva nem is látszik kb. két köbméter hely pakolásra


az ágy alsó részében vannak azok a ruhák amit épp nem használ de ha hidegre fordul az idő gyorsan előkapok belőle egy vastagabb nacit v. pulcsit....


van egy magas polcos elem aminek az aljában dobozok vannak és abban is van némi játék a teteje a pelenkázás felszerelésé


a két hosszú falon két fenyőpolc van a háromszög formájú polctartóban pedig egy rúd ami az akasztós ruháknak való -nincs kétajtós szekrény amibe akaszthatnám-


ennyi.... a szoba alapterületéből csak az ágy vesz el helyet meg az egyetelen állópolc... és rengeteg helyem van.

2010. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemrég kezdtem olyan polcot tervezni, ami vászonból van, vékony fa lapok a merevítői és a kiságyra lehet akasztani.De ez nem túl nagy kb 60 cm magas, 30cm széles és 20cm mély.
2010. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!