Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtátok a pelenkázót?

Meddig használtátok a pelenkázót?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2 éves a kisfiam, még használjuk. Igaz, már csak keresztbe fér el rajta, de így a kényelmes nem az ágyon. Amíg pelusos lesz addig használjuk.
2011. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19 hónapos a fim, még használjuk.
2011. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
fim=fiam:D
2011. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pelenkázót egy évig használtam, utána az ágyra tettek a pelenkázófeltétet és azon pelenkáztam. (a kisággyal egybeépített pelenkázónk van, és csak egy évig alidt a kiságyban, utána már utálta, lecseréltük, így buktuk a pelenkázót is)
2011. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi kb. 3-4 hónapos koráig. Aztán mindig a földön vagy a fr. ágyon pelenkáztam, mert féltem hogy lefordul, másrészt meg nagyon nagy volt a babám, már 3 hónaposan 6,2 kg volt.
2011. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kb.5-6 hónapos koráig.
2011. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1. lányomnál kb 5 hónapos korig, aztán elkezdett forogni, és inkább az ágyon/földön pelenkáztam, és azóta is.

Most a 2. lányom 4 hónapos, már csak este pelenkázom a pelenkázón, napközben a nappaliban az ágyon vagy őt is a földön (természetesen eldobható pelenkázólapon, nem natúrban a szőnyegen).

Én nem szeretem a pelenkázószekrényt.

2011. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
fél éves koráig, utána már túl virgonc volt, féltem, hogy leesik
2011. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Soha nem használtam.
2011. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én még mindig szívesen használom, a kislányom 22 hónapos, szóval mondjuk inkább, hogy 2 éves.

Azon öltöztetem, pelust is sokszor cserélek rajta.

Rendesen tönkre is ment már a pelenkázófeltét, jól ki van használva.

2011. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!