Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki használt közületek...

Valaki használt közületek IKEA-s falra szerelhető, lenyitható pelenkázót? Hasznos volt, elég biztonságos?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudsz nekem esetleg képet küldeni a pelenkázóról? Érdekelne, hogy néz ki. Nekünk is hasznos lenne egy lenyítható pelenkázó.

2011. febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát sajna az IKEA honlapján nincs róla kép és a nagy bánatom, hogy egy hónapja kinéztük hogy megvesszük erre most beszüntették a gyártását... :( nekünk meg nem fér el más a fürdőbe, hogy hova rakjam a gyereket fürdetés után, úgyhogy most itt vadászom. Gondoltam, ha valaki ír erre a kérdésre választ, annak van otthon ilyen, és hátha már nem használják, és eladná... :)
2011. febr. 14. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem. Basszus nekem is a fürdőbe kellene, mert eddig a mosógép tetejét használtuk, de hát már kicsi, én nekünk is oda kellene valami hasonló. Nekem is a fürdetés utáni törölközéshez, öltöztetéshez kellene. Jó lenne ha lenne valakinek 2db :))))
2011. febr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, hát most keresgélek neten... ez pont elfért volna a falon, ha le van nyitva szép széles volt, összecsukva is normális, volt hozzá rárögzített szivacsos, vízlepergetős pelenkázófeltét, meg a fali részen csomó zseb meg rekesz... :( Szólok, ha találok máshol! :)
2011. febr. 14. 13:16
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

No hát ez az IKEA-ban 15ezerért volt, nem 46ért...

2011. febr. 14. 13:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!