Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kényelmesen tudna aludni a...

Kényelmesen tudna aludni a 21hós fiam az úgynevezett felfújható vendégágyon?

Figyelt kérdés

már bő fél éve heverőn alszik,ami ugye egy személyes,és állandóan legurul róla(nincs,és nem is akarok leesés gátlót,egy felnőtt paplan párna van az ágya mellett,tehát puhára esik,meg amúgy is alig 35cm magas az ágy)

kevés neki az a 90cm.

Most az Aldiban lesz jó áron két személyes felfújható vendégágy.Mennyire kényelmesek az ilyenek?Mert az alacsony is,és széles is tudna rajta kényelmesen forgolódni,keresztbe aludni


2010. júl. 23. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem volt ilyenem és iszonyat kényelmetlen. Naponta kellett fújni, mert leenged gyorsan és kb. fél év után ki is lyukadt, dobhattam ki. Ilyet még magatoknak sem ajánlok, nem hogy egy gyereknek. Szerintem inkább vegyél egy matracot és azt tedd a földre.
2010. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmikép nem ajánlom , gyereknek meg főleg!Kényelemetlen, hideg, és egészségtelen!
2010. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tenne jót a gerincének, meg kényelmetlen is. Én alig bírok ki 1 éjszakát egy ilyenen.
2010. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!