Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem dönthető autósülésben tud...

Nem dönthető autósülésben tud kényelmesen aludni egy 16 hónapos gyerkőc?

Figyelt kérdés
A délutáni alvás alatt utaznánk úgy másfél-két órát. Szerintetek? Sajnos egyáltalán nem dönthető az ülés. :S
2010. máj. 10. 15:32
 1/7 A kérdező kommentje:

Chicco neptune: [link]

Elvileg oldalra döntheti a fejecskéjét, de nem tudom mennyire vállaljuk ezt be. Vagy inkább aludjon itthon és utána menjünk le? Csak így nagyon sok időt veszítünk. :S Ha meg délelőtt megyünk, még nem tudjuk elfoglalni a szállást, szóval max a babakocsiban alhatna... bár talán még ez a legkivitelezhetőbb variáció.

2010. máj. 10. 15:36
 2/7 anonim ***** válasza:
simán tud aludni benne.
2010. máj. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, azért más véleménye/tapasztalata is érdekel. :)
2010. máj. 11. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:
pici lányom istenieket szokott aludni az autóban, csak azt nem tudom, hogy hogy. Lóg a feje, rossz nézni, ő meg szundizik.
2010. máj. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aludni tud, emiatt ne aggódj. A babák/gyermekek ha igazán álmosak, bárhol bármikor elalszanak, mint egy rongybaba,úgy tudnak lógni.


A kérdés csak az,hogy akarod-e,hogy ilyen kényelmetlen pózban aludjon.Én aludtam már el fotelban ülve,csak 10 percre,de egy hétig fájt a nyakam utána.


2 óra pedig sok idő.

2010. máj. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom nem aludt a kocsiban amíg rá nem jöttünk mi hülyék, hogy dönthető/fektethető. Előtte nagyon ritkán ha el is aludt felébredt állandóan a nyaka nyeklésére. Én csak dönthetőset vennék. Mióta megvan nagyokat alszik az autóban...
2010. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
No igen, pont ez volt a kérdésem. Abban én is biztos vagyok, hogy el fog aludni, csak nem tudom, kényelmes/pihentető lesz-e neki...
2010. máj. 12. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!