Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a "kedvenc" babázással...

Melyik a "kedvenc" babázással kapcsolatos közhelyetek?

Figyelt kérdés
Amit mindig mindenki hajtogat, ugyanazokkal a szavakkal. Amitől én a legjobban falramászom, az a "pocaklakó" és hogy "minden baba más".
2010. júl. 22. 18:13
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

Ami alapvetoen nem kozhely de idegesit.

Boglarka a lanyom.Bogi az alapveto becezese otthon, na de mi angliaban elunk es ha hosszu o-val mondod fikat jelent.

Ezt elekrulendo Bogus a beceneve a lanyomnak.

Erre elkezdte anyos Babusnak hivni....erre az osszer rokonuk Babusozza.

Mondtam, hogy Neki nem ez a neve.

Erre, hogy miert kell minden heten mast kitalalni, nem lehet minket kovetni....7 hetes koraig nem tudtak a nevet megjegyezni, pedig nem bonyolult szerintem.....csak "kisunokam"" volt a neve....meg jo, hogy a ferjem is Boglarka lett volna, ha lanynak szuletik :S

akkor biztos Ot meg csak kisalanyomnak hivtak volna :P

2010. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

jaj igen, igen. Már válaszoltam egyet, nekem kisfiam van és tőlem is kérdezik, hogy mikor jön a hugica??? Hugicaaa????

mondom én másodiknak se bánnám, ha kisfiú lenne, sőt...erre a fancsali kép, hát igen végülis a lényeg, hogy egészséges legyen...bár azért az egy fiú, egy lány mégiscsak jobb lenne nem??? hát nem, tök mindegy, de miért baj, ha 2 fiam lesz??? Jézusom, kiborítanak az emberek...

2010. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minket is bombéznak a "mikor lesz kistesó"-val. mikor mondom, hogy csak nagyon sokár vagy talán sosem, akkor mondják rögtön, hogy Miéééééérrrrt, egy gyerek nem gyerek!!!

Nálunk is volt olyan is, mikor terhes voltam, hogy kérdezék, hogy mi lesz. Erre mikor mondtam, hogy fú nem baj aaaaaz, csak egészséges legyen!

Miért is lenne baj???? Főleg mivel fiút is szerettünk volna.

2010. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%

2 fiam van, mindkettőt lánynak vártam, amikor ezt mondom, mindenki azzal jön, hogy "na majd a harmadik!"

Mintha addig kellene potyogtatnom a gyerekeket, amíg lány nem lesz :)))

2010. júl. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!