Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a "kedvenc" babázással...

Melyik a "kedvenc" babázással kapcsolatos közhelyetek?

Figyelt kérdés
Amit mindig mindenki hajtogat, ugyanazokkal a szavakkal. Amitől én a legjobban falramászom, az a "pocaklakó" és hogy "minden baba más".
2010. júl. 22. 18:13
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

Meg a masik kedven....akartok kistesot???

Igen.akkor hajra, mert kicsusztok az idobol....

26 voltam mult honapban a ferjem 27.

mibol csuszunk ki??

na meg nagy lesz a korkulonbseg....most 5 honapos a lanyunk.

2010. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

utolsóhoz kapcsolódva: a férjem egyik nőtlen és barátnőmentes munkatársa jött látogatni, amikor megszületett a baba, max 3-4 hetes lehetett. hozott apának egy pezsgőt, nekem egy bonbont, és a babának egy jó kiló banánt:) aranyos volt, de mondtuk neki, hogy majd a testemen keresztül kap a baba belőle:)

a van cumija? nincs? miért nincs? nem kéri? adjál csak neki, majd előbb-utóbb elfogadjá-tól én is frászt kapok. nem is értik, hogy én nem akarok neki adni és kész.

2010. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

Tápit eszünk

Kinőtt a fogunk.

Teherbeesés:Tojcsis nyákcsi

2010. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

- Mikor lesz kistesó? (Hagyjál már, még ezt az egyet is épphogy megszültem - ráadásul császár volt komplikációkkal, orvos és szülésznő is megmondta, minimum 2 év teljen el!)

- Jó súlyban van... (10 kg, ez tény, de nem dagadt, még csak nem is duci, hihetetlen mokány gyerek, vastag csontú, nagy kezű-nagy lábú, mint az apja. Igazi tenyerestalpas parasztgyerek lesz belőle, nahhh! :D )

- Szopizik még? (Nem az a típus, 5 hónaposan konkrétan kiköpte a mellem, mondván ő már aztatat nem kéri.) :)

- Ovu és pozit teszteltem nálam is kiveri a biztosítékot (még jó, hogy akkor még nem olvastam ezeket, csak mostanság kerül egy-kettő a szemem elé.)


Egyébként meg közhely, de tényleg igaz, hogy minden baba más. :)))

2010. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

Mikor jön a kistesó? ( 5 hónapos a lányunk)

Szopizik még?

Mikor adtok neki normális kaját?

Kapott már kenyérhéját?

2010. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

A nagyszülők:

Mindig alszik (ekkor volt kb. 0-3 hós, milyen érdekes, hogy egy újszülött általában alszik)

Csukva a szeme, ébreszd fel, ne aludjon.

Nyitva a szeme, gyere nézd, nyitva a szeme.

Állandóan ezt a 3 mondatot hallgattuk.

2010. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%

20:10-es vagyok, még a nagyszülők:


"Mennyi a súlya?" Ha azt mondtam, hogy nem mértük, megkérdezték, "Hogy-hogy?"

2010. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

"Letudtátok a kettőt egyszerre"

Ikrek anyukája.

2010. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves fiú:

Mikor jön a kistesó(majd ha mi akarjuk)

Megy-e oviba

A filmből van-e a neve és tényleg olyan-e(Bendegúz,igen élénk gyerek,nekem pedig a Magyar Himnusz hamarabb eszembe jut!)

Ha elindulok vele vhová,vki tuti megkérdezi az utcán :Mentek? nem,jövünk:)

Szereti-e a colát(soha nem kapott!)...

Minden nap van 1-1 "értelmes" kérdés irányunkban:)

2010. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

Akinek az anyósáék csúnyán beszélnek a gyerekről: nálunk kereszapuka hívta P.csös Tóninak a kicsit és ahányszor találkoztunk, megkérdezte: no, és áll-e már az árbóca? Első két alkalommal még vele nevettünk, aztán már nem tudtunk...

Apósom állandóan a gyerek kutacsait tapogatta, benőtt-e a feje lágya (felnőtt háziorvos), minden hónapban megmérte a gyereket és az eredményeket összevetette a havi gyerekorvosi viziten mért értékekkel. Persze mindig volt egy kis eltérés :=)

Anyósom mindig elmesélte, hogy ő 3 gyerek mellett is dolgozott és esténként apósom páciensei jöttek látogatóba és náluk mindig tip-top volt a lakás (3 gyerek mellett, jah!) és még sütemény is volt a vendégeknek :=)

2010. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!