Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a "kedvenc" babázással...

Melyik a "kedvenc" babázással kapcsolatos közhelyetek?

Figyelt kérdés
Amit mindig mindenki hajtogat, ugyanazokkal a szavakkal. Amitől én a legjobban falramászom, az a "pocaklakó" és hogy "minden baba más".
2010. júl. 22. 18:13
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Na nalunk forditva volt.

38.heten szuletett a lanyom 3380grammal es tobb mint 42 ora volt.12 percesekkel indult rogton.kitolasi szakasz bo 2.5 ora.repedtem ugy hogy meg a csiklomat is ossze kellett varrogatni.

Erre azt mondjak, alacsony a fajdalom kuszobom....biztos sokat hiztam (+0.5 kiloval mentem szulni, mert vegig rosszul voltam) nem mozogtam( hegyekben lakunk es a kedvemert nem eptettek felvonot egyik hegyre sem).BIZTOS JOL EREZTE BENT MAGAT...akkor minek indult volna kifele 2 hettel hamarabb....

egyszer kerdezte meg egy pasi(ismeros), hogy kisfiu??

rozsaszin takaro+rozsaszin overal+rozsaszin kesztyu+ rozsaszin sapka "DEDYs GIRL" felirattal....angliaban elunk meg azt sem mondhatom, hogy nem beszelt angolul :S

2010. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

Második lányomat várom, és mindenki azt hiszi, hogy nekem ez probléma.

-Mi lesz?

-Lány.

-Megint? Nem baj, csak egészséges legyen.


MIÉRT LENNE BAJ, HOGY LÁNY???????? Kiakadok ezen.


Másik: csúcsos megint a hasam, mint ahogy az első kislányommal is az volt, és rendre megkapom, hogy tuti fiú lesz.

2010. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Na mert a has allasabol meg lehet itelni :S

Nekem vegig egett a gyomrom es hanytam...erre az 5 hos lanyom meg mindig kn 5-6 milis hajjal rendelkezik.Baratnom 2 hete szult es nem volt semmi baja.A kisfianak tobb mint 10 centis haja volt szuletesekor.Mar tul van az elso fodraszkodason is, mert mindig leizzadt....

2010. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Ikres anyukának üzenem, hogy lehet, hogy ha sokszor hallanám ezeket a kérdéseket, akkor engem is kiakasztanának, de elgondolkodtam, és asszem én is hasonló blődségeket kérdeznék tőled, mert számomra olyan ismeretlen az, hogy ketten vannak, két picurka, hogy is lehet az összes velük kapcsolatos dolgot ügyesen kivitelezni??? Szóval lehet, hogy én is kérdeznék, de hát kiváncsi lennék csak.


Amúgy a kérdésre válaszolva, engem legjobban az anyukák által használt többesszám idegesít:

- már 3 hónaposak vagyunk

- már eszünk gyümölcsöt

- már iszunk pohárból

- már bilibe kakilunk

2010. júl. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
68%

"Két nevet adunk neki és majd ha megnő választhat."


Nálam ez a menő mondat. Választhat? Végülis igen. De akkor addig hogyan nevezik? És utána később meg kamppányol meg reklámozza magát, hogy "Mostantól ne így hívjatok, mert nekem a másik név jobban tetszik?"

Szerintem ez nem életszerű.

2010. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

Jah, a gyomorégés! Alig akadt olyan, aki nem kérdezte meg. Egy idő után már rövidre zártam azzal, hogy NEM ég a gyomrom! "Akkor kopasz lesz" -jött a válasz. Én pedig mondhattam, hogy láttuk a haját a 4D ultrahangon! :)

Nameg sok előző generációs: Igyál sört, attól lesz tejed! Mondom, hogy nem, jó nekem a tejserkentő tea is. Erre anyám (akkor már egy hónapja szoptattam): dehát már vannak alkoholmentes sörök is, nem tudom, miért nem akarsz azt inni, pedig az nagyon jó! (Nem tudom, minek kéne sört inni, ha egyszer van tej, nem beszélve arról, hogy miből gondolja, hogy a sör jobb lesz, mint az, amit direkt erre a célra készítenek...)

2010. júl. 23. 07:12
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

"beköltözött a pocaklakónk" engem ez akaszt ki a legjobban, meg a "barnázás" :)


Ja és a "miért nem eszik már rendes kaját?" kérdés, amíg csak anyatejet kapott, utána meg a "biztos szomjas, az anyatej nem folyadék!". Kicsit ellentmondásosnak találom :):)

2010. júl. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
"védőnéni" no ezen akadok ki mostanában....
2010. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

"Mi lesz?"

Kislány.

"NEM BAJ, a lényeg, hogy egészséges legyen!"

Ez a "nem baj" több ember szájából is elhangzott, mintha gond lenne, hogy az első baba nem fiú! Mondtam is nekik, hogy bizony nem baj, mi kislányt akartunk.

2010. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és hegyes pocakom volt, ezért többen mondták, hogy biztos nem is lány lesz, hanem fiú!
2010. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!