Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig adtatok...

Mennyi idős koráig adtatok tápszert a babátoknak? Melyik fajtát?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2010. júl. 22. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a Milupával kezdtük, majd jött szépen sorba a többi/ Humana, Mildibé, HIPP...

Szerencsére nem volt válogatós.

Még most is kap tápszert reggel szendviccsel és este tunkolóssal, pedig lassan egy éves lesz.

2010. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszönöm a választ.Az én kisfiam is 1éves lesz 7-én,és még mindig eszi a tápszert.Ő is mindenfélét, nem válogat.Van olyan kismama barátnőm,aki egy,esetleg 2 fajta tápot ad a babájának,nehogy baja legyen.De ez nálunk nem okozott soha problémát.Kíváncsi vagyok mások véleményére is,hogy Ti hogyan csináljátok.

Szép napot,és jó babázást!

2010. júl. 22. 17:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam 13 hónapos koráig szopott. Utána, mivel egyéb tejterméket nemigen eszik/iszik meg, orvosi javaslatra tápszert/tejitalt kap. Mildibé3 banános vagy valamilyen tejitalt.

Most 18 hónapos.

Néha próbálkozom tejjel, de sajnos hasmenése van tőle.

2010. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi másfél éves koráig tervezzük a tápszer etetését és csak a Milupa Milumilt esszük
2010. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! 12 hónapos koráig kapott tápszert, Mildibé 3-at aztán áttértünk a tejre, most 16 hónapos a lányunk és reggel este tejet iszik.
2010. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm!
2010. júl. 22. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:

19,5 hónapos a lányom, még mindig kap reggel-este tápszert. Most épp hónapok óta 2-es mildibét, mert ez akciós a közeli patikában. Előtte mindig mást vettem, mikor mire volt dm-es kuponom, vagy mit akcióztak le. Mindet szereti, a 2-eseket és a 3-asokat mind végigkóstoltuk.

Én a magam részéről a dm saját márkását nem szerettem, mert alig akart feloldódni a por a vízben, úgy kellett rázni, hogy majd' leszakadt a karom.

Ezt a mildibét most szeretem, könnyen oldódik, finom is, és nem is drága.

2 éves korig tervezek tápszert adni a kislányomnak.

2010. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Látom Te is azok közé tartozol,akik többféle tápszert adnak a babájuknak.Legalább nem vagyok egyedül.:)

Én is bukok az akciókra,kuponos kedvezményekre.Elég sokat meglehet takarítani.Én is szeretném még egy jó ideig etetni a kisfiammal, amíg hajlan megenni.

Fontosnak tartom a vitaminok, ásványianyagok bevitele miatt!Köszi szépen a tapasztalatodat!

2010. júl. 23. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!