Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól tért át a babátok...

Mikortól tért át a babátok arra, amit ti esztek? Adtatok még neki anyatejet/tápszert?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 06:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Többféle tápszert is megpróbáltatok? Mert az én kisfiam is finnyás volt, és a Beba aktív nagyon bejött neki, most pedig már Humana jó éjt tápit adok neki (reggel is, mert ezt legalább megeszi), ez eszméletlen fincsi vaníliás, ezzel semmi gondja (Müllerben lehet kapni, mi ott vesszük). Ha esetleg HA-s tápit adsz neki, nem csodálom, hogy nem kell neki (enyém 1,5 hónapos korától nem fogadta el, kiköpte), borzalmas az íze.
2010. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sajnos tejalleriga gyanús,így csak egyféle tápszert kaphat.Kicsit mérges is vagyok, itt a 21. század és tejallergiásoknak csak 1 féle tápszer van....Szójásat meg a doki nem hajlandó felírni...
2010. júl. 17. 13:37
 13/15 anonim ***** válasza:

Én vagyok az, akinek a babája tejallergiás. MI Neocate tápszert kaptunk, aminek elég rossz az íze, ezért én keverem Sinlaccal. 2/3 tápszer, 1/3 Sinlac, így nagyon szereti a kislányom, mert édes.

Nem tudom milyen tápszert kaptatok, de próbáld hozzákeverni a Sinlacot, hátha megtetszik neki.

2010. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sinlac nekünk is van!Feltétlen kipróbálom!Eddig eszembe se jutott...Milyen cumival eszi?Gondolom így sűrűbb az állaga ugye?Köszi
2010. júl. 17. 14:18
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi MAM cumit használunk, abból a 3-as kell, valóban sűrűbb egy kicsit, de lehet, hogy a mostani cumija is megteszi.
2010. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!