Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Arthat ezzel a lanyom a...

Arthat ezzel a lanyom a pocilako babamnak?

Figyelt kérdés
Eleg sokszor meg meg rug eleg erosen a lanyom,nem direkt csak veletlenul sokat bujik hizeleg es a labat teszi allandoan hogy szeretgessem de akar hogy is vigyazok meg meg rug sajnos eleg erosen.21 hos kislnyom van meg nem nagyon tudja felfogni hogy miert nem szabad rugdosodni ha raszolok azert is csinalja.5 hos a kis pocilako meg nem tudjuk hogy mi lesz.
2010. júl. 15. 13:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem túlzottan jó neked sem meg a picurnak sem az,ha rugdossák a hasadat...szóval próbáld inkább másként szeretgetni:D:) persze a mennyiség megmaradhat:D
2010. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nem árthat neki, a pici védve van
2010. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyanebben a cipőben járunk,csak 23 hónapos a kisfiúnk.Nem lesz baja a babádnak,védi a magzatvíz.Nekem meggyöződésem hogy ilyen korban is fel tudják fogni.Mi rengeteget beszélünk neki a kistesóról,jön velem a védőnénihez a kistesó szívét hallgatni,és mindig mutatom a róla készült uh.képet hogy itt még ő volt a pocakban,picikori képeket hogy ilyen picike lesz a kistesó is mint te voltál stb.Este jóéjt puszid ad a pocakra is,tehát beleszámolja a családba :) Ettől függetlenül ő is belerúg,belekönyököl véletlenül,de ne aggódj nem lesz baja.A kezemmel automatikusan próbálom kivédeni ezeket!További jó babázást és babavárást ! :) 22h.kismama
2010. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
16%
most viccelsz??? Még írod is, hogy "elég erősen"....Hát hogyne árthatna? Ha a 21 hós lányos csak néha rúgja jól fejbe a kicsit, szerinted nem lesz semmi baja?
2010. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
13.55 vagyok Szerintem egy 21hónapos kislány nem tud úgy "rúg"hasba valakit hogy olyan óriási sérüléseket okozzon.Ha így lenne senki nem venné kismamaként ölbe meglévő gyerekeit.Én a véletlen ,egyébként nem nagy rugásokat tapasztalok kisfiamnál,és a kismama azért ösztönösen védi óvja a pocakját.És akkor mi van a hasravágódásokkal pl? Szerintem kellően védve van odabenn a baba!
2010. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem akart beindulni a szülés a másodikkal, nagyon túlhordtam, és az akkor kerek 2 éves kisfiam - mert igenis tudta, mi készül - a kórházba befektetés előtti estén nagyon hisztis volt, és a végén jól hasba rúgott. Szétrepedt a magzatburok és elfolyt tőle a víz. Szóval ennyire hagyd, hogy rugdosson. Nekünk akkor jól jött, de rosszul is elsülhetett volna...
2010. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem, meg igenis fel kell már, hogy fogja egy közel 2 éves gyerek, ha elmondod neki.
2010. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
fel kéne h fogja..h mi a helyzet. én tuti megmonbdanám neki h szeretget anya akkor ha NAGYON vigyázol ha nem nincs szeretgetés...
2010. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha a lányod nem is, te biztos felfogod, hogy jön a kistestvér, így ártasz azzal, ha hagyod, hogy megrúgjon. Kerüld el az ilyen helyzetet, pontosan azért, mert a kislányodtól ez még nem elvárható. Tőled az.
2010. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hét hónapos terhesen kinyílt a méhszájam (szerencsére csak a külső), azt mondta az orvosom, hogy még véletlenül se emeljek gyereket, mert ha megrúg, abból nagy gond lehet, mert tovább nyílhat a méhszáj.


Ezt csak azért írom le, mert van úgy, hogy gondot jelenthet az a pár véletlen rúgás.


Persze jársz dokihoz gondolom, és ha ilyen veszély lenne nálad, úgyis elmondaná.

2010. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!