Nagyon kiakadtam, mert idén nyáron 3 strandon is azt tapasztaltam, hogy a babáknak kialakított, klórmentes pancsolókban üldögélnek a szülők, lábat áztatnak, de volt egy csupaszőr apuka, aki háttal belefeküdt a pancsolóba. Ezekbe újszölött babákat tesznek általában 3 éves korig. Mekkora bunkóság ott fetrengni?
Szerinted a 8 hónapos gyerekemre hogy rakok karuszot?Ulni sem tud hosszú tavon,aztan igy rakjam a medencebe és hagyjam ott?Mellesldg siman lehet hogy egy nagyobb gyerek(2-3 eves)felloki es akkor ha nem vagyok ott?
Egyebkejt egy szóval sem irtad a kérdésedben hogy az a bajod hogy nem mosnak labat,aztan 2 kommenttel arrebb mar az a baj.
2019. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
12/26 anonim válasza:
A partról nézed majd az egyévest nyilván. Na persze. Nem vagy normális!
Amúgy ki fog ott egy órát ácsorogni?
2019. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
13/26 anonim válasza:
Nem válaszoltál kérdező, te hogy csinálod? Oszd meg hatalmas bölcsességedet!
2019. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
14/26 anonim válasza:
Jajj, hát nem tudjátok? Ő áll a medence közepén ameddig a csemete fürdik.
2019. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
15/26 anonim válasza:
Akkor ő meg a gombás lábát áztatja?
2019. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
16/26 anonim válasza:
Újszülött babát ki visz strandra? :O
Amúgy meg ha ennyire burokban neveled, akkor minek viszed strandra?
Ha idősebb lesz, megy majd a nagy medencébe, ott vannak cifrább dolgok is (büfé előtt mindig sor van, wc előtt sosincs ;) )...
2019. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
17/26 A kérdező kommentje:
Na pont az ilyen lusta nők miatt nem teszi be sok szülő a kicsijét a babapancsolóba, mert ott áztatják az izzadt valagukat! Miért nem lehet egy baba mellett ott állni, miért kell beleülni a babáknak való vízbe? Az ilyen pancsolóknál végig ülni lehet a szélén is, ott van melletted a baba, NEM felügyelet nélkül! Aki nem tud állni 10-20 percet, az rettentő gáz! A 8 hónaposokra nem kell karúszó, van biztonságos, beültethető úszógumi is, amiben elúszkálnak, elpancsolnak. Hihetetlen, hogy számotokra az a megdöbbentő, hogy nem a felnőtteknek való a babapancsoló! Lemosod a lábad és vagy ott állsz a kicsid mellett, vagy leülsz a kőre, de nem beleülsz a vízbe, amiben a kicsik játszanak!
2019. aug. 20. 16:10
18/26 anonim válasza:
Mond, hogy nincs is gyereked.
2019. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
19/26 anonim válasza:
Álldogáljon a faxom.
2019. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
20/26 anonim válasza:
Nyilván a kérdezőnek nincs is gyereke.
Nem nem fogok ott állni mert nem csak 20 percet van a vízben. És nem fogok tőle távolabb leülni sem, mert akármi történhet.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!