Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Humana tápszer feloldására 70...

Humana tápszer feloldására 70 fokos vizet írnak a dobozon. (Ha langyosabban oldom fel maradnak benne darabok. ) Ilyen hőméréskleten nem mennek tönkre a vitaminok?

Figyelt kérdés
Ha előre elkészítenék néhány adagot, akkor hogyan kell tárolni? Mert így elég lassú frissen készíteni, hűteni. Nem vár türelmesen a Babám.
2010. júl. 12. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Forrald fel előre a vizet és csak azt kell melegíteni mielőtt készíted. Nekem van bébiétel melegítőm, azzal kb. 3 perc alatt 40 illetve 70 fokos a víz.


Előre ne készítsd el, mert max. 2 órán át lehet tárolni. Én a tápszert hűtőbe már nem tenném. (nem tudom, hogy lehet-e)

2010. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy, hogy kisebb mennyiségű forró vízben oldd fel a tápszert, és utána önts hozzá hüvös vizet, és akkor már kb. iható hőmérsékletű lesz.
2010. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vegyél 1 kissebb termoszt, abba legyen forró vízed, amikor készíted hideg vízzel összekeverve beálíthatod a megfelelő hőt.Amúgy melyik hunanat eszitek, mert amit mi iszunk az 50fokos vízben kell feloldani (1,2,3,junior is).

Mi így termoszoztunk, majd nagy tejfölöspohár vízbe tettük a cumit és a hűtőből hideg vízet a pohárba, hamar meghűlt. 20 hónapos ikrek anyukája

2010. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!