Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatas alatt lehet sulyzozn...

Szoptatas alatt lehet sulyzozni? Es utana mit lehet tenni azert, hogy a mellem ujra kemeny es feszes legyen mint azelott a sulyzozas segit rajta?

Figyelt kérdés
7 hetes kislany anyukaja.segitsetek.elore koszonom .
2008. nov. 14. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

szia

én 2-3 héttel szülés után elkezdtem a tornát-persze óvatosan-és először csak 5percre.az az igazság,h a mellünk-sajna már sosem lesz ugyanolyan mint régen-sztem.de azért kis súlyzókkal elkezdheted.amit még javaslok,h esetleg gumiszalagot vegyél-ez is jó-én ezt használom.ill,ha van rá módod-keress a környéken baba-mama tornát-ott vannak olyan gyakorlatok,melyek még tejserkentőek is

hajrá!!!

2008. nov. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi szepen. minden jot.
2008. nov. 14. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Hát a mellünk már sosem lessz olyan mint elötte.

Gondolj csak bele,hogy állt 1 évig szoptatunk.ég tovább.

Pl.nekem is szép formás mellem voltmost meg mint a "kecske tögye:)"

Nem bánom,lényeg,hogy a babám ege´szse´ges,e´s 10 hónaposan még minde´g szopik.

Èn is tornázom,de semmit sem változik a lógása´ból.

2008. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hat koszi sajnalom a melleimet de az a fo hogy a gyerekeink egeszsegesek legyenek.minden jot es jo szoptatast.
2008. nov. 14. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:

szia 1.vagyok

azért vannak gyakorlatok..nézz utána.pl.,ha labdát nyomod össze..

ne add fel.üdv neked is

2008. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszi szepen a jo akaratod 20;39es. neked is minden jot.
2008. nov. 14. 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Azért csak ovatosan a tornával, nehogy izomlázad legyen, mert akkor tejsav termelődik a izmokban, ami az anyatejbe is bekerül, ami nem jó a babának.
2008. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hat az a baj hogy van izomlazam.azt nem tudtam hogy meg az is art.akkor hogy mozogjak mert mar teljesen elvagyok fojva.nem vagyok kover csak hajas.es egyszeruen nem erzem jol magam a boromben tisztara megvagyok meredve meg egy jo ungabunga utan is izomlazas vagyok.es most hogy mondtad hogy art a babamnak mostmar egyaltalan nem tudom mit tegyek vagy tehetek.
2008. dec. 8. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!