Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Babátok hány hónaposan szokott...

Babátok hány hónaposan szokott le a cicin alvásról?

Figyelt kérdés
magatol abbahagyta vagy le kellett szoktatni? hogy csinaltatok? nekem se babakocsi, se ringatas, se cumi, semmi nem mukodik. 2 honapos.
2014. szept. 8. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
27 hónaposan (szerdán lesz 1 hete),igen,le kellett szoktatni.
2014. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10 hónapos és még cicin alszik el.
2014. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is szintén 27 hónaposan, amikor teljesen elválasztottam.

De a te babád még nagyon picike, abszolút nem törvényszerű, hogy ha most úgy alszik el, akkor úgy is fog maradni.

2014. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem. csak zavar hogy nem tudom elhagyni a lakást mert cicifüggő, ha bármi 2 óránál hosszabb dolgom lenne. a nagyszülők nem tudnák elaltatni sőt megnyugodni is csak cicin tud.
2014. szept. 8. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok, ez nálunk is így volt. Nem mondom, hogy ez így a legkényelmesebb, de az elején amíg többet aludt, próbáltam akkor elmenni, aztán később már tovább bírta. De altatásnál mindig ott kellett lennem. De van amelyik baba ennek ellenére elalszik mással is, ha anyuka nincs kéznél éppen.
2014. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!