Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 hónapos babám alig alszik...

3 hónapos babám alig alszik napközben, sos (többi lent)?

Figyelt kérdés

Kétszer fél órát alszik, de azt is nagy kínok között. Az éjszakát már átalussza, kb. este 8tól reggel 6-ig, utána eszik, és még 8-9-ig visszaalszik. Tudom, hogy ez sok, amit éjszaka alszik, de látom rajta napközben, hogy álmos, dörzsöli a szemét is, és nyűgös is olyankor, de egyszerűen nem alszik el. Se a babakocsiba, se ha sétálni megyünk, vagy akkor néha, de akkor is csak fél órát. Miért van ez? Nem kellene napközben még többet aludnia?

Köszönöm előre is!


2013. dec. 21. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Az alvás mindig baba függő, és hát igen azért jó lenne ha aludna még főleg ha nyűgös is, tehát látod rajta hogy álmos, mert ha nem fáradt akkor ez van, akkor nincs igénye több alvásra.

Eszik eleget?

Mióta tart ez az állapot? (front, apró betegség, túlingerlés okozhatja néhány napig ezt a szokatlan alvást) ha 1 hétnél tovább tart akkor viszont ezzel kell együtt "élni"

Próbáld lefárasztani. mutass neki csörgőjátékokat, énekelj neki, mutass neki labdát érdekes dolgokat, tedd hordozóba és vidd magaddal abba a szobába ahol vagy hagy nézzen, éneklej neki, kapcsolj zenét, ringassad, hason-háton is próbáld altatni , esetleg cumit tudod még kipróbálni

próbálkozhatsz nyugtató teával esetleg

- Hasa nem fáj?

- Oltást nem kapott mostanában?

Védőnődet is megkérdezheted , kikérheted a tanácsát.

2013. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, én úgy gondolom, hogy vagy ez lesz az új napirendje, vagy igen én is azt hogy próbáld lefárasztani! de szerintem tedd össze a két kezed, hogy éjjel alszik :) nekem se nappal nem alszik se éjjel, vagyis kel 46-szor! tedd sokat hasra, adj neki játékokat, nem tudom mennyire áll, ül , esetleg azokat gyakoroljátok , minden fárasztja őket ilyen pici korba, ha nem javul akkor valóban ahogy előttem szóló írja ezzel együtt kell élni, és majd idővel talán magától rendeződik!
2013. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!