Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nincs szívem a 25 hónaposomat...

Nincs szívem a 25 hónaposomat felkelteni, de tudom, hogy este "megszívom". Más is járt már így?

Figyelt kérdés
még alszik :), de vánszorgok lassan az ajtajához...

2013. okt. 21. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor feküdt le? Mennyit aludt? Este mikor szokott elaludni?

A lányom is ennyi idős, ő most aludt el... 2 órát simán fog aludni, este 9kor fürdik, utána alvás.

2013. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már bementem, csak visszajöttem kíváncsiságból. Negyed 1-kor aludt el.
2013. okt. 21. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Egy 2 éves gyereket már simán fel lehet kelteni.
2013. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hehehe, az én lányom nem alszik du. Magától fél órája feküdt le most, h itthon vagyunk és "hagytam" (játszózni szoktunk, mert ilyenkor nálunk is káosz az este, 10ig ébren van és persze nem alszik tovább reggel sem). De kelteni én sem szeretem, mert akkor egész este nyafka. 30 hós
2013. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam felkelteni, mert akkor estig üvölt. 2 éves ő is. Ha nem alussza ki magát, akkor semmi nem jó, fáradt, nyűgös...
2013. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt vagyok újra, az esti altatásból jövök. Valahogy ma "szerencsém" volt. De tényleg az esetek többségében nem lehet letenni egykönnyen, ha du. túlságosan elnyomja az álom. Ma viszont: - Anya, olvassál Babósát! És elszenderült rajta.
2013. okt. 21. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!