Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy tudnám elérni, hogy...

Hogy tudnám elérni, hogy reggel tovább aludjon?

Figyelt kérdés

10 hónapos a kisfiam, a problémám az, hogy reggel fél 6-6 körül mindig felébred és indul a nap. Emiatt persze már fél 9-9 körül álmos. Ekkor alszik 2-2 és fél órát. Ezzel nem is lenne gond, csak az hogy emiatt délután csak későn tudom elaltatni és ugye így estére meg nem igazán fáradt, azt meg nem szeretném, hogy este 10kor aludjon el. Próbáltam már, hogy délelőtt nem hagyom aludni, de nem bírja ki délig. Emiatt lenne jó, ha reggel 7-8-ig aludna.


Mit tehetnék? Vagy beáll magától?


2013. aug. 14. 09:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"nem kell egy gyereknek este 10-11-kor feküdnie"

De miért nem? Mi baja lesz tőle? Mármint a gyereknek, nem arról beszélek most, hogy a szülőnek hogy kényelmes.

Én attól őrülnék meg, ha hajnali 5-kor kukorékolna.

2013. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Esetleg megszokja, hogy késő éjjel van fekvés és jönnek majd a cirkuszok, amikor elkezdődik a bölcsi/ovi és időben kell lefeküdni. Mellesleg hozzáteszem, hogy a fiam este 3/4 8-tól reggel 8-ig alszik, tehát nem kell egy gyereket feltétlenül 10-kor fektetni ahhoz, hogy ne reggel 5-kor keljen fel.
2013. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Azért sem szeretném, ha este későn feküdne, mert akkor is felébred reggel 6 körül, na meg nekem is akkor van időm magamra, férjemre.


A szobájában sötét van, tehát ez nem lehet gond.


Nem is az feltétlenül a gond, hogy korán kel, hanem mint írtam a nappali alvás, de lehet kipróbálom, hogy délelőtt nem hagyom sokáig durmolni.

2013. aug. 16. 08:48
 14/14 anonim ***** válasza:
az én kislányom is 10hónapos, és 4.30-kor kel!
2013. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!