Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet elerni hogy a...

Hogyan lehet elerni hogy a babam ne reggel 6-kor fujjon ebresztot hanem kesobb?

Figyelt kérdés
Majdnem 9 hos a draga, este 8-9 fele alszik el, 1-2x felebred meg, de reggel pontosan 6kor kel, ez nekem irto korai, probaltam kesobb lefektetni, akkor nyugos de ugyanugy felkel koran. Otletek?
2010. aug. 8. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. Az én kislányom 1 éves. de ő is már kb. 8 hós kora óta 6-fél7-kor kel. Este 8 és 9 között tesszük le. Nekem ez teljesen jó. Kb. 10 órát alszik. Aztán nap közben még 2 alvás (délelőtt és délután egy). Ha mi is lefekszünk legkésőbb 10-kor, akkor én bírom a 6-os kelést.
2010. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok:

...szerintem nem nagyon tudsz ellene tenni. Próbáljatok ti is minél hamarabb ágyba bújni.

2010. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudom, nem nagy vigasz, de egyszer elmúlik ez is, semmi sem állandó. Egyszecsak azt veszed észre, hogy 7-8 ig alszik. Kicsinek a lányom is együtt kelt a kakassal, egy jó ideje meg ő kel a legkésőbb a családban. fék 8 fele.
2010. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mikor én kicsit voltam, és akkor még apukám buszsofőr volt és neki fél5kkor kellett kelnie..és mesélte anyukám, hogy egy ideig még beállították az órát hogy ébresszen, de pár hónap után már nem volt rá szükség mert folyton felkeltem fél5kor pontosan4 azt mondták órát lehetett igazítani hozzám:D Hugom 3 éves és ő is fél 6 körül kel általában..:D de néha sikerül elérni hogy csak 6kor keljen:D bár ez nagyon ritka:D


17/L

2010. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8-kor elalszik, 5-kor kel.Na, akkor magam mellé teszem az ágyba, és alszunk tovább 7-ig, vagy fél 8-ig.
2010. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9 hós fiam is fél tízkor alszik el és 6kor kel... :(
2010. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tök sok ismerősöm gyereke 6-kor kel, miért? most 7 hós picikém 7-8 között kel, de hallottam, hogy 8 hósan már 6-kor fog....érdekelne mi ez a 6 órai kelés mindenkinél.
2010. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 éves kora óta 5:30-6:30 között kel minden reggel.Teljesen független attól hogy mikor fektetem le, ha este csak 21:30-kor alszik el, reggel akkor sem ébred később mint 6:30. Napi 1x alszik ebéd után, kb.2 órát.
2010. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!