Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akik egy ágyban aludtak a...

Akik egy ágyban aludtak a babájukkal, hány hónapos korától és hogyan, milyen módon került át a gyerkőc a saját ágyába?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy megint nagyon sok anyuka meg fog támadni, de azért én leírom, hogy velünk mi újság. Az első éjszaka beletettem kisfiunkat a kiságyba. Férjem rám nézett nagy boci szemekkel, :) és mondta, hogy szeretné hallgatni a baba szuszogását végre, és hozzábújni. (sajnos sokat voltunk kórházban) Hát nekem sem kellett könyörögni, befektettem magunk közé. Most 25 hónapos, és még mindig velünk alszik. Meg sem próbáltam még külön ágyba tenni, de ennek a miértjét nem tudom.

Ilyenkor általában mindenki azzal jön, hogy ezzel tönkre tesszük a házas életünket. Hát köszönjük, de nekünk az is tökéletes. :D Most várjuk a második babánkat, de őt már a kiságyba szoktatom! :)

2013. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves volt a fiam amikor elkészült a második szobánk, addig együtt aludtunk (akkoriban éppen ránk merőlegesen szeretett feküdni, egy élmény volt éjjelente állandóan visszaforgatni, hogy ne a szánkba tegye a kezét-lábát). Akkor azt kineveztük az övének, kapott egy rendes nagy ágyat, irtó büszke volt rá, és eleinte ott aludt délután. Kb két hónap múlva mondtam neki, hogy este is ott aludhatna, kicsit hosszabb ideig tartott az esti elaltatós cicizés, de nem volt gond. Aztán voltak időszakok amikor nem akart ott elaludni, és a mai napig (3 éves múlt) van hogy hajnalban átjön, de nem csinálunk ügyet belőle. Annyiból kellemetlen, hogy most már a húga is 15 hónapos, úgyhogy négyünknek olyankor kicsit szűkös a fekhely, de összebújunk...
2013. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
mindig együtt aludtunk, ma is, pedig már 8 éves. időközben mondta h megy a szobájába, aludt is egyedül, de jobban szereti így és én is. úgy is mindjárt itt a kamaszkor és már nem fog úgy igényleni, addig legyünk együtt minél többet amíg lehet. a mai napig olvasok diázunk énekelek neki elalvás előtt, simogatom a hátát és nagyon igényli, szereti és én is. hiszen a GYERMEKEM. semmi gond nincs :)
2013. júl. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Ödipusz-komplexusról hallottatok már?


Beteges, ha egy több éves gyerek együtt alszik anyucival! Akárcsak az, mikor több éves koráig szoptatják!

Nem gonoszságból vagy előítéletből mondom, forduljon dilidokihoz az, akinek ilyen gondja van! Mert ez gond, ha elismeri, ha nem.


Egyik ismeretterjesztő tv csatornán volt egy sorozat, mely a csalási-, és főként a gyereknevelési gondokkal foglalkozott. Több részben előjött egy a két probléma, újra és újra. (az együtt alvás és a sokáig szoptatás) Számtalan pszichés probléma áll mögötte, melyet a szakemberek jól ismernek.


Én férfi vagyok, természetesen egészen más szemmel nézem a világot, mint a nők. De ismerek felnőtteket is aki gyerekkorukban ilyen viszonyban voltak anyukkal... (pl. unokatesó, nagyon jó barát) 35-45 évesek manapság és egyiknek sincs normális élete. Egyik meleg lett, de álcából megházasodott, mert a társadalom ezt várja el tőle, majd elvált, és összebútorozott egy pasival. Azóta boldog. (ő teljes családban nőt fel, de anyuci ki sem engedte szinte a szárnyai alól) Másik srác, aki anyukájával és öccsével éltek hármasban szintén nem találja magát a világban, mióta elköltözött anyucitól. Hat, nem kevesebb 6 gyereke van, de szinte mind másik nőtől... :-o A harmadik ilyen ismerősöm (rokonom), 40 éves, de nem is volt együtt nővel még soha. Anyukája egy éve halt meg, addig együtt éltek. És még egy ilyen környezetben felnőtt ismerősöm van. Ő 35 éves koráig élt, lakott együtt szüleivel, mikor anyuka otthagyta őket, szülei elváltak. Addig nem is volt senkije. Két éve múlva, mikor apja meghalt, konténerbe kidobott minden emléket, a csupasz falakig kiürítette a lakást, és új életet kezdett. 2 éve van barátnője, az első életében. (mázlijára, bombázó a csaj és fiatal)

Más példákat is mondhatnék. Gyermekeim által, az ő környezetükben, baráti körükben is akadnak szimatszatyros (waldorfos) szülők, akik szintén egy ágyikóban élik családi életüket mindannyian. Nem is értem, miért van egyáltalán több szobájuk... Ezen familliákban is főként a kisfiúkon látszik a defekt. Lányosak, nyálasak, félősek, bambák. Egyik ilyen családnál szinte nem is tudjuk megkülönböztetni a kisfiút és a kislányt. Mindkettő rövid hajú, babaarcú, se fiúsak, se lányosak :-o /itt anyuka is eléggé fiús kinézet, egyedül neveli őket/

/Nekem négy csemetém van, két fiú, két lány, de egyik sem aludt velünk, hanem a szomszédos szobában, saját ágyban. Nagyon klassz saját kis "fészkük" van. Imádják! Természetesen, ha rosszat álmodnak, vagy bármi gondjuk volt, akkor bebújhattak/bújhatnak mellénk, de akkor is törekedünk/tünk arra, hogy visszamenjenek saját ágyukba.

Még egy megjegyzés: Az, hogy nem alszunk egy ágybanm ég nem jelenti, hogy ne imádnánk őket, ők pedig minket! Vagy ne kapnák meg a megfelelő szeretetet, lelki és fizikai kontaktust. Nálunk minden nap meseolvasás van este, mikor itthon vannak napközben, akkor déli alvásnál is. /felváltva olvasunk párommal, egyik nap ő, másik nap én. Ha nem ér rá valamelyikünk, akkor pótoljuk. Ezt a gyerekek nagyon számon tartják. :-) / Bár néha a Szeleburdi családra hasonlítunk, próbálunk szeretetben, békében, egyensúlyban élni. :-) De ehhez semmiképp nem szükséges együtt aludni a gyerekekkel!

2013. júl. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Kedves (4-es) hozzászóló! Teljes mértékben egyetértek!

Nekem két gyermekem van és szintén nem tartom egészségesnek, hogy állandóan velünk aludjanak. Babakoruk óta saját kiságyuk van. És ez így egészséges. Ettől még nagy a szeretet nálunk is!

Annyival még kiegészíteném, a szülőknek is joguk és igényük van a pihenésre és a kettesben eltöltött percekre, órákra. Azt pedig kifejezetten undorítónak tartom, hogy a gyerek, gyerekek jelenlétében szeretkezzenek a szülők!!! Még akkor is, ha alszanak a kicsik.

Nem is tudom, milyen intim élete lehet az ilyen házaspárnak.(?) Bár lehetséges, neki elég, egy "parasztos" szex, mikor fél percre ráfekszik az ura... Majd csodálkozik az anyuka, hogy férje máshol keresi a boldogságot.

Most, mikor jobban belegondolkodok nagyon undorító lehet egy ovis, kisiskolás nagy gyerek mellett szexelni egy ágyban! FÚJ!!!

2013. júl. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Azt nem írtam, de gondolom egyértelmű, nem csak saját külön ágyuk van gyermekeinknek, hanem nagyon szép saját szobája is mindkettőnek.
2013. júl. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Kedves 5-ös, azért ez kicsit lenéző... Parasztos szex. Talán magadból indulsz ki? Elég szűk látókörű vagy, ha szerinted szeretkezni csak az ágyban lehet....
2013. júl. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!