Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Este miért tart 1 órát az...

Este miért tart 1 órát az altatás? Rosszul csinálom?

Figyelt kérdés
3 hónapos. 8 körül el szokott álmosodni. Akkor viszem is, cici a szájba,ringatom és elalszik. Vagy is én azt hiszem, már lóg mindene, el van ernyedve. Leteszem a kiságyba és felébred ez 2x3x megy, kb 1 órán keresztül. Neem sok ez az egy óra?

2013. jan. 22. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
En megprobalnam letenni eves utan,valoszinu hogy nem fog tetszeni neki es sirni fog de ott leszel mellette es simogatod meglatod par nap es megszokja,hogy egyedul elalszik,nehez tudom,de hidd el neki is jobb lesz ha megtanul egyedul elaludni.Nyugodtabban fog aludni nem varja hogy mozgasd minden rezdulesnel.lehet lepontozni de nalunk bevalt:)
2013. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez vált be. Lefektettem a kiságyba, nem beszéltem hozzá csak simogattam, így elaludt. Most 3 hónaposan leteszem és rögtön elaszik magától.
2013. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van a fiamnál,de most eszembe jutott,hogy a lányomnál is ezzel küzdöttem,és a hiba,hogy nem vártam kb. 20 percet,hogy a mélyalvásba jusson,mert addig felébred mindenre...2 napja így csinálom,alszik elsőre!
2013. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Korán teszed le. VÁrd ki azt a 15-20 percet, amíg mélyalvási fázisba jut, és tedd le akkor, vagy tényleg simogasd az ágyban amíg el nem alszik.
2013. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is ezzel szenvedek,van amikor egyből fölébred,van amikor 5-10 perc múlva,van amikor meg nem ébred fel! Pedig én kivárom a 20percet...

2013. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
délelött elalszik egyedül, délután már ringatni kell, ahogy jön az este egyre rosszabb. egyre többet kell ringatni.
2013. jan. 22. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!