Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tehetek a kisfiam nyugodta...

Mit tehetek a kisfiam nyugodtabb éjszakájáért?

Figyelt kérdés
Születésétől fogva együtt alszunk. Nem egy ágyban, egy gabiheverő van a franciaágyunk mellett. 10 hónapos a gyermekem, de nem tudom leszoktatni az állandó jellegű ébredésekről, nyugtalan alvásról, 20x kell teázni és 2-3 alkalommal is kér tápszert éjjel. Sok dolgot próbáltunk, például nagyobb adag ételek napközben, korábbi kelés és egy plusz étkezés bevezetése, volt olyan, hogy teljesen kifáradásáig játszottunk éjjel, de az sem állapot ha minden nap éjfélig játszunk. A napközbeni 2 alváshoz egyelőre ragaszkodik, sajnos azt még nem sikerült kiiktatni. Gondoltam arra is, hogy miattam ébred fel, ahogy fordulok éjjel. Külön szobára nincs lehetőség még, meg úgy még fárasztóbb lenne az éjszaka.Szeretném ha ennyi szenvedés helyett 1-2-3 ébredés maradna csak...

2013. jan. 22. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Viburcol kúp? Könnyen lehet, hogy zavarjátok egymást az alvásban.
2013. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pedig az lenne sztem a legjobb, ha külön szobába alhatna.

először akár úgy, hogy csak te alszol mellette, hogy a párod azért tudjon aludni.

estére táplálóbb ételeket próbálj meg adni neki, és inni is nagyobb adagot próbálj meg neki adni.

nem akarlak rémisztgenti, de nem az első szeparációs szorongás időszakáról van szó?

2013. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ez életkori és normális. A fiam is ezt csinálta, most a lányom is... El fog múlni.

Csak cicivel könnyebb...

2013. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Külön szobáról azért nem lehet szó, mert nem saját lakásban vagyunk és így csak 1 szoba jutott nekünk. Erről a szeparációs korszakról még nem hallottam de ennek nagy lehet a valószínűsége, hiszen most tanult meg járni. Folyadékot kap bőven, az étkezésére különösen odafigyelek, hogy mikor mit kap. Hát minden esetre kitartunk a férjemmel, ha kell, akkor felváltva, reméljük rendbe jönnek az éjszakák. Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 23. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!