Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem tudjuk áttenni a...

Miért nem tudjuk áttenni a kiságyba a picit?

Figyelt kérdés
Kiskora óta úgy aludt, hogy anya mellett fekve cicizve, aztán én átraktam a kiságyba, nyílván amikor jött a foga ez nehezebben ment de még akkor is sikerült, most 13hónapos és egyre nehezebb, egyből fel ébred ahogy átteszem.

tegnap 08:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Fog változni.

Én is elalvás után tettem át, mert így működött jól.

2 éves mai napig így csinálom. Mikor jött a foga nehezebb volt, vagy ahogy nő egyre inkább nehéz átemelni a rácson, mert beleütközik a lába( nekünk még fenn van a rács). Most hogy beteg volt szintén nem aludt elég mélyen hozzá, úgyhogy 1 hetet velünk éjszakázott, de újra a helyén alszik mióta meggyógyult.

A férjem szokta áttenni, mert ő magasabb és jobban bírja lassan leengedni.

De fog változni még, ne aggódj. Mi is olyankor kitaláltunk valami mást, aztán valahogy visszaállt.

Anyukám mondott most egy olyam ötletet, hogy egy paplanra ráfektetni, két oldalt két ember megemeli vele és beereszteni lassan, hátha...ezt még nem próbáltam.

tegnap 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!