Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » A Norbi Updatetől csak én...

A Norbi Updatetől csak én leszek éhes?

Figyelt kérdés
Vettem eddig innivalót, turó rudit, és egy fahéjas csigát a Norbi boltban... megettem, és komolyan utána éhesebb lettem mintha semmit sem ettem volna... Valószínű hogy az édesítő szertől, de normális mindez? Fogyózok, 3 kilótól szeretnék csak megszabadulni, és gondoltam néha-néha egy Update kaja belefér, de ha meg megeszem utána kopog a szemem az éhségtől. Mitől lehet ez?
2014. aug. 9. 19:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Óriásira? Hát sosem voltam nagy étkű, mindössze 55 kilót nyomok a 170 centimhez, és csak kiváncsiságból vettem a termékeket. Inkább az az édesítős íz ami éhessé tesz, mert amúgy eltelítenek ezek a kaják, csak az az erős édesítőszer íz ingerel, vagy nem tudom, ennek a biológiai magyarázatára lennék kíváncsi :)
2014. aug. 9. 19:19
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert szénhidrát a csiga felnyomja a vércukorszinted beindul az inzulin termelés hiába Update a turó rudi meg rátesz még egy lapáttal. Nem azt érezted hogy szinte farkas éhség jön rád.? :) a szervezeted jelezte hogy ez egy semmit érő nulla kaj. Na nem az összes Update de ez a kettő együtt.


hús zöldség, kevés szénhidráttal pl rizs és heti 3x mozgással/edzéssel többre mész. Egyszer vettem Update kész kaját ebédre, véletlenül csak bedobtam a kosárba, amikor megettem fél óra és éhes voltam ez kb 5 éve volt :D

2014. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Több helyen is olvastam, hogy kamu szinte az összes ápdét cucc. Alig "diétásabb", tele szeméttel, jóval drágább és mintha a linóleumot rágcsálnád. Amennyibe kerül, vehetnél valami egészséges kaját is inkább :)
2014. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként nem hogy éhes leszek tőle, de még meg is hajt :S:D

Az ízeket tekintve, eddig amiket ettem borzalmas, mintha tömény édesítőszert ennék/innék. Egyedül a szörppel vagyok kibékülve, bár annak is van furi utóíze, de legalább iható és telít :)

2014. aug. 10. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Dr. Schwarz kakaóscsigát vegyél az update boltban.

Lenmaglisztből készítik, én is csináltam már itthon. Mivel nagyon alacsony a ch tartalma (6g/100g), nem emeli meg a vércukrod, és nem is leszel éhes.

Én mindig úgy kajálok, hogy ne jussak el arra a szintre, hogy éhes legyek, mert előtte már eszek.

Kb reggel 7kor reggelizek, fél 10 felé megint eszek, dél körül ebédelek, fél 3 felé megint eszek, majd 6 körül is az edzés előtt egy kicsit, és 8 óra felé is.

2014. aug. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!