Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Nem használ a Norbi update!?

Nem használ a Norbi update!?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja a Norbi ubdate termékeit fogyasztom és semmi változást nem tapasztaltam. Nagyon sokba került. A köz érzetem is szörnyen rosz és gyengébnek érzem megam mint a kúta előtt . Mi tévő legyek ?

2013. szept. 1. 20:45
 1/9 anonim válasza:

Mozogsz is hozza?

Nekem bevallt az update,de en nem azokat a kesz kajakat vettem.

Lecsereltem a cukrot,lisztet ,sot es par dolgot...csak a kenyeret vettem keszen.Magamnak fozocskeztem.

Annyi viszont teny, hogy nem drasztikusan fogytam.

Erosebb fizikai munka mellett kezdtem el,en kifejezetten jobban ereztem magam attol, hogy nem tomtem tele magam mindenfele szenhidrattal.Jobban is birtam...bar nem tudom van e osszefugges.

Lefogytam amennyit akartam es tartom,viszont mar lazitottam ezen es jol erzem magam a boromben:-)

2013. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

De, használ. Minden lowcarb táplálkozás használ, csak a szénhidrátfüggő szervezetnek idő kell, míg alkalmazkodik.


Azért azzal legyen tisztában, hogy nem könnyíti meg az alkalmazkodást azzal, hogy a keményítőt szójás gluténes mocsokkal helyettesíti, na ez az ami nem jó ötlet, legalább olyan káros mint a sok cukor, kenyérevés, csak a fogyást segíti.. persze, mert a téglapor sem hizlal, ez igaz. De ettől még nem ennivaló.


Drága? Akkor egyen húst és zöldségeket, ez még azért megfizethető, ha a 400 forintos májjal, szívvel is számolunk mint lehetséges állati fehérjeforrás, megfelelő táplálék.

2013. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban! :)

Nekem sem használt, csak az életmódváltás.

2013. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Az előző egy 38%-os válaszra sikerült. Mégis ti akik pontoztok, mi a fenét gondoltok?


Szerintetek mit nem írtam jól?


Sok ezer ember bizonyítja, hogy ha keményítő helyett szójalisztes (fehérje) cuccot eszik, akkor lehet fogyni. Ez tény, a fehérjeevés segíthet szemben a keményítőevéssel, legalábbis a fogyásban, ezen most nincs mit vitatni, általánosságban ez igazolható.


Azon sincs mit vitatni, hogy az update kaják többsége szemét. Szójás, gluténos szemét, nagyon nem evésre alkalmasak. Bizonyos esetekben persze a glutén káros hatása mondjuk annyira előjön, hogy pl. egy pajzsmirigy gyulladást okoz, emiatt nem lehet fogyni, hiába update, szénhidrátszegény.. ezek lesznek gondolom a kivételek, akikre annyira rossz hatással van már rövid távon a 'műkaja', hogy nem fogynak.


De miért nem volt jó a válaszom?

2013. szept. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tök jó Tápi válasza, csak a szokásos lepontozók működnek olvasás nélkül.
2013. szept. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Ó, csak a botok.. :D

Az kellemes lét, nem kell sokat gondolkodni.

2013. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írd le lécci mit és mennyit ettél,úgy rájövünk,hogy mi volt a hiba. Szívesen segítek..
2013. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az összes Norbi update termék 100%-ban működik: betölti azt a funkciót amire szánták. Hízlalja a kamurokkatnkáryával rendszeresen tilosban parkoló, hiszékeny emberekből meggazdagodó tuskó exrendőr bankszámláját.


A Gazdasági Versenyhivatal már megbüntette hárommillió forintra tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat miatt. Ezek a tények, persze a megvezetett vásárlókat a tények szokták a legkevésbé érdekelni.


[link]

2013. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Norbi azért adja el, hogy TE HASZNÁLD, nem azért, hogy az használjon neked.
2013. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!