Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Diétába mennyire illeszthető...

Diétába mennyire illeszthető be a Norbi Update-es péksütemény?

Figyelt kérdés

Diétázom. Hiányzik reggelente egy kis péksütemény. Úgy gondoltam, Update-es péksütikkel pótolom a dolgot! A sima péksütinél csak egészségesebb lehet nemde?


Illetve talán annyira nem is hízlal.


A reggeli 8 és 10 órás étkezésemet váltanám ki velük. (Virslis Croissant és Dr. Schwartz féle kakaós csiga). 1-1 darab 8kor is meg 10kor is!


Sokkal kevésbé hízlalnak ezek? Vagy ez sem sokban külömbözik a rendes péksütitől?

Tudom low-carb liszt meg et-ceteram et-ceteram, nem tudom, mennyi valóságalapja van ennek?!



2013. aug. 1. 10:29
 1/7 °:Amigo:° ***** válasza:
100%

Rosszabb, mint a síma péksüti.

Én egyiket sem ajánlom, ha diétázol akkor meg pláne. De a low-carb termékek súlyosan egészségkárosítóak, mivel gyakorlatilag gluténlisztet tartalmaznak.

Paleos recepteket nézz süti ügyben !

2013. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy tudom, hogy lesznek lenmaglisztes áruik is, bár nem vagyok benne biztos, nem merültem el annyira a témában.
2013. aug. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 showmesthing ***** válasza:
felesleges norbin élned,drága és rossz minőség.cukorbetegségem lévén, mikor volt egy időszak amikor nagyon lefogytam de nem szedhettem vissza a súlyt cukros,meg fehérlisztes termékekből, akkor kifejezetten norbi terméket használtam erre.
2013. aug. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A Paleo tetszik, régóta szemezgetek vele, és találtam is pár oldalt, ahol receptek vannak, de még nem vitt rá a lélek, hogy magamnak süssek, pedig érdekel a dolog. Bár Pasi lévén nehezebben veszem rá magam ilyenekre.


De lényeg a lényeg, a Norbis pékárútól sem lesz semmi bajom, vagyis nem fogok tőle hízni így, ha reggelre eszem, akkor is csak keveset, és a sima fehér lisztes, cukros egyéb pékáruktól azért csak jobbak.


Van az új terméke, a kakaós csiga, ami elméletileg már lenmaglisztből készül, az meg kicsit még paleo is. Bár lehet ez csak parasztvakítás.


De amíg nem veszem rá magam a paleo-s sütikre, addig reggelente gazdagítom a Schobert család kasszáját egy kis összeggel.


Ha hízni nem lehet tőle, akkor már jó a dolog.

2013. aug. 5. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Én is norbis csigát szoktam reggelizni. Csökkentett szénhidrát, sztívia. Ennyi. Oké, persze itt pocskondiázzák ezzel-azzal, de mennyi sokkal egészségtelenebb dologgal tömi magát az ember úgy általában. Gluténérzékenység...ja, a parlagfűre, vagy a mocskos levegőre is bármikor kialakulhat allergia kb. Akkormeg? Én pl. a bőr és műbőr cipőkre vagyok iszonyat allergiás, korábban nem voltam. Akkor most beszéljek hülyeségeket, hogy ezek mennyire károsak, és bármikor allergiás lehet rá az ember? Plusz a fehér liszt az meg sokkal egészségesebb agyoncukrozva, nem?


Nem iszom, nem dohányzom, de imádom az édességet. ez nekem belefér.

2013. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

A DR Schwarz cuccok gyakorlatilag paleok.. bár egy "igazi" paleos sose fogja megvenni :D mivel nekik ez elvi alapon ütközik... innentől kezdve nem hitelesek a nagy paleo "szektások". Ami paleo azt egyétek ha norbi akkor norbi, ha marika akkor marika... :D a csiga szuper, nagyon fini! hasznosuló szénhidrát 8g/10 dkg... 1 csiga 10 dkg

Én se vagyok nagy norbista, kevés update terméket eszem de ezek nagyon jók.


a paleosokat meg hagyd... nekik a paleo a szent. hadd szedjék a sok kiegészítő vitamint, amit amúgy kajából illene. olyanokra hallgatsz akiknek kompromisszum megenni a paradicsomot? :D

2013. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!


A paleot csak 1-2 nap csinálnám, mert utánajárva hiszek is benne, meg nem is, de biztos, hogy jó dolog, csak nem folyamatosan.


A Norbis dolgokat sem fogom naponta fogyasztani, de pl a Dr Schwarz csiga nagyon ízlik, és 2-3 nap 10 óraira szerintem tökéletes!


Amugy lassan 3 hete eszem heti 2-3 alkalommal a norbis virslis croissant és 1db Schwarz csigát, 8kor, illetve 10kor, és a fogyás is megy.


Persze én minden nap sportolok is, de sokkal kevésbé nyom el a Norbis, mint a hagyományos péksüti, és szerintem hamarabb is emésztődik meg.


Szóval nekem pozitív a tapasztalatom eddig, rosszat nem tudok rá mondani, persze szerintem ezt sem szabad minden nap fogyasztani, de most elvileg jönnek az új cuccaik, amik szója és talán gluténmentesek is. Ha így van, akkor azokat is kipróbálom!

2013. aug. 15. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!