Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbit konkrétan utol lehet érni?

Norbit konkrétan utol lehet érni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy van arra lehetőség hogy mondjuk a személyi edzője legyen átlagos embereknek?
2013. jan. 28. 23:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Van mobilja, bár nem biztos hogy meri használni mert felforrhat az agya (én a szubjektív valóságképéből ennyit tudok, és itt elegem is lett ebből), de próbáld azon elérni.


Nyilván el lehet. Hogy neki megéri-e egy emberrel foglalkozni? Nos, ku.rva nagy biznisze van, ahol nem azért hívják fel telefonon, hogy 1 órát segítsen nekik mint edző, pár ezer forintért, hanem hogy konkrétan alatta dolgozhassanak update boltosként. De ettől még lehet lenne ideje rád, ha meg sem próbálod nem derül ki..


De nem egészen értem a választásodat.

2013. jan. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Egyszerű emberek...?

Mert ő szerinted micsoda? Nála még a 100-as szeg is bonyolultabb. És ő se rózsaillatút szarik...

Beképzelt, nagypofájú pukkancs.

2013. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Az egyszerűt idézőjelbe tettem ha nem tűnt volna fel... Sajnálom ha nem tudod értelmezni...
2013. jan. 31. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!