Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Rubint Réka tornái inkább...

Rubint Réka tornái inkább csak alakformálásra jók?

Figyelt kérdés
Vagy olyan 15-20 kg túlsúly esetén "zsírégető" is? Persze diétáznék mellette + napi 40 perc torna.
2012. aug. 11. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Jah,meg rejszolásra:)
2012. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz fussál, bringázz. Ha pl. hasazol az szinte így semmit nem ér, amíg a zsírt nem égetted le. Diéta, futás, bringázás, és egy kis torna. Na így le fogsz fogyni és még formád is lesz.
2012. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Csak az után jók ha már lefogytál, amihez jó diéta kell, futás, bicajozás.

Ezek nőies izmok kialakítására jók, én is csinálom egy hete és már látszik az eredménye. De nem fogytam vele!

2012. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szoondiii ***** válasza:

..

fogyás étkezés kérdése, a zsír nem olyan, hogy "most zsírt égetek és akkor most fogyok".

ez kamu, és amíg ilyenek élnek a fejedben, addig nem is lesz könnyű dolgod..


jó irány lenne a tisztánlátás felé, ha a norbi-réka párost elhagynád, mert még a tornáik is inkább középszerűek, ennyi erővel jobb edzést is lehet végezni.

2012. aug. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Evelinda1 válasza:
Nem!fogyásra is!:)
2012. aug. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Fogyásra is abszolút jó! Én 12 kg fogytam tőle. :)

Meg ha rá tornázol át alakul az egész tested, feszesebb leszel tőle! Pl nekem még az elején csak 2-3 kg ment le, de a fenekem + combom sokkal feszesebb volt már akkor! :)

2012. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szoondiii ***** válasza:

táplálkozás.. kérdése..

attól, hogy sütött a nap amikor fogytatok, még nem a napsütéstől fogytatok le O.o

2012. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!