Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Réka vs Béres Alexandra...

Rubint Réka vs Béres Alexandra vs Norbi. Kinek melyik a legjobb DVDje fogyásra, alakformálásra?

Figyelt kérdés

ha vkinek van jobb ötlete csak rajta!(=

várom a tapasztalatokat.


2009. jún. 4. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Réka DVD-i gyilkosak.azokat próbáld ki!!!!!!!!
2009. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kezdésnek melyiket? Különben milyen eszközökre van szükségem? pl súlyzó, ilyenekre gondolok..
2009. jún. 4. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

azt hiszem az a címe h.Légy önmagad vagy Add önmagad..keress rá google-n..amit én csináltam ahhoz 2 kis súlyzó(v.ásványvizes üveg) illetve kis sámli,szék ilyesmi kellett.meg a kitartás...,)


1.voltam

2009. jún. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én erre szoktam tornázni, innen le is tudod tölteni ;)


[link]


amúgy súlyzót (fél literes ásványvíz), kis sámlit (ill step aerobicot), és lábsúlyt használ ebben a dvd-ben.

2009. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csakis Réka :)

Napi 20 perc önmagadért és az add önmagad(vagy ilyesmi a címe), baromi jó!!!!


Norbit annyira nem szeretem, Rékánál kicsit ugribugribb.


Béres Alexandrának meg a stílusát nem szeretem. Meg egyszer próbáltam az egyik DVD-jét, de olyan bonyolult volt már a bemelegítés, hogy alig tudtam megcsinálni és nem azért mert kifulladtam tőla :D Inkább elajándékoztam.

2009. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%

vegye meg a kazettámat had építsek még egy házat

semmi értelme ezekkel a bohócokkal foglalkoznod, foglalkozz értelmes dolgokkal

[link]

2009. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

kedves utolsó válaszoló!!készséggel elfogadjuk a te véleményedet is, de csak azért, mert utálod Norbiékat vagy bármelyik fitness-szel foglalkozó szakembert(a szavaidból ez egyértelműen látszik),nincs jogod ahhoz h.tapasztalat nélkül megítéld a munkásságukat,eredményességüket.ugyanis akik itt ajánlottak valakit/valamit a kérdezőnek, azt tapasztalatból írták.pl.én Rékát./nekem bejött,sőt a Norbi-diéta is/..ettől a te javaslatod is lehet jó,de az általad használt hangnem túlzás.



a kérdezőnek:bocsi az off-ért,de már válaszoltam a kérdésre korábban,csak az előző hozzászóló kommentjét nem akartam szó nélkül hagyni.



1,2.válaszoló voltam

2009. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem vált be, hanem Czanik Balázs Capoiera aerobicja. Le tudod tölteni arról a barbarás oldalról.
2009. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!