Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen edzéstervvel lehet a...

Milyen edzéstervvel lehet a leggyorsabban zsírt égetni, főleg a comb, és a has tájékán (lapos has, -úszógumi)?

Figyelt kérdés

3 hónapom van rá, hogy a jelenlegi 70 kg-mből 15-öt leadjak. Tudom, hogy meg tudom csinálni, de azt nem tudom, hogy hogyan kezdjek hozzá. MIT SZABAD, ÉS MIT NEM SZABAD ENNEM? Mit sportoljak/tornázzak?

Neten találtam pár tornát, ezeket ha minden nap csinálom, és egy megfelelő étrenddel kiegészítem, sikerülhet???

http://www.youtube.com/watch?v=uR5KWvoerv

http://www.youtube.com/watch?v=Vt-T2vfWJm4

esetleg ez is http://www.youtube.com/watch?v=MAYHpunucIc



2013. máj. 5. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap, ha hatékonyságot akarsz akkor tanulással kezded (én nem fogok mindent leírni, csak irányba teszlek és néhány félreértést kiigazítok amik csak hátráltatnának).


1. nincs zsírégető edzés, nincs helyi zsírégetés

1*. a zsírégetés természetes és hétköznapi folyamat edzés nélkül is, a zsír az összes zsírpárnáról fogy, de hogy honnan mennyire az genetikai örökség, 'testalkat' kérdése.


2. Cukorevés, magas inzulinszint = kóros zsírraktározás.

2*. kevés (semmi) cukor, alacsony inzulinszint = kóros zsírraktározás (hízás) hiánya. Ezen alapul a kérdésed kategóriája, a szénhidrátszegény táplálkozás. Ismerni kellene hozzá hogy miben van sok szénhidrát (keményítő pl. gabonákban, hüvelyes zöldségekben, burgonyában, kukoricában. cukor édesített élelmiszerekben, gyümölcsökben) illetve hogy szénhidrátszegény, de minden tejtermék zsírosít, ez az inzulinszinttel van összefüggésben.


3. zsírszegény táplálkozás

3*. a zsír nem zsírosít, de vannak esszenciális fontosságú zsírok, és jó tápanyagforrás így célszerű fogyasztani, megosztó hogy milyen zsírokat javasolnak. talán érdemes természetesen előforduló zsírokat enni, tehát az állatok testében lévő zsírokat hiszen ez mindenképpen természetes táplálékunk, a napraforgó magjaiból kipréselt olaj valószínűleg jóval kevésbé.


4. Az edzésed mozgassa meg az egész tested, és legyen intenzív.

Érdemes a bodyrockTV-s edzéseket is csinálnod, de hasznos/érdemes elmenni kungufzni is, jó mozgás, intenzív testedzés és fontos dolgokat lehet tanulni közben.


5. Étkezés, újra:

Hús és zöldségevő vagy. Ezek emelik meg legkevésbé az inzulinszintedet (hús, tojás, hal, zöldségek) és tartalmaznak sok tápanyagot, legkevesebb problémás anyagot és segítenek jóllakni.

2013. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Megfogadok mindent.:) kungfura sajnos nincs itt lehetőség, de majd neten keresek ilyen oktató videókat, és onnan csinálom. Hús evés....hmmm.az a baj, hogy vegetáriánus vagyok. Görcsba áll a gyomrom, ha egy pl csirkecombot megeszek... Egyedül, a csirkemellet, vagy más száraz (szinte íztelen) husokat eszek meg. Nem penne elég, ha csak ilyen husokat eszek? Azt megcsinálhatom, hogy leves levével eszem meg a zöldségeket?(nem főzöm meg, hogy ne veszítsen a tápértékéből)
2013. máj. 7. 12:07
 3/10 A kérdező kommentje:
Görcsbe* lenne* (telefonról írok, ezért óvhatatlan néhány helyes írási hiba)
2013. máj. 7. 12:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Jelen esetben fölösleges különbséget tenni a hús és a csirkemell között. Heti egy alkalommal ha fogyasztasz csirkemellet, akkor már nem lesz hiányos a táplálkozásod.

Mellette lehet még tojással, hallal próbálkozni ha van kedved, ha nincs nem muszáj.


A zöldségekből sokkal több tápanyag szívódik fel, ha felnyitod a sejtjeit azaz hőkezelésnek teszed ki őket. Nem kell főzelékké főzni, de ha főleg zöldségekkel akarod egészségesen ellátni a testedet (ami tök jó ötlet) akkor meg kell párolni, főzi, pirítani akár csak enyhén.


Otthon ne 'kungfuzz', csinálj akkor bodyrockTV edzéseket.

2013. máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget! :)
2013. máj. 7. 14:55
 6/10 poiu ***** válasza:

12 hét alatt 15 kilót akkor tudsz kényelmesen leadni, ha 30 kiló súlytöbbleted van. Cm/kg?

Az első video nincs, a második marhaság, a harmadik működhet, de ennél kényelmesebb és szórakoztatóbb kocogni vagy bringázni.

2013. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A Shaun T által összeállított 2 hónapos edzésterv szerintem tutti siker. Nézz utána.:)
2013. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézek egy kérdést, és ott a válaszom. Ezeket mikor írom?? O.o
2013. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

magasság 163

kg 70

Tavaly 83 kg voltam, de valahogy sikerült leadnom 20 kg-t, amiből a későbbiekben visszahíztam egy párat... akkor nagyon könnyű volt, de most, akárhogy is próbálom, nem sikerül...

2013. máj. 31. 17:41
 10/10 poiu ***** válasza:
70 kilóból nem célszerű 15 kilót 12 hét alatt leadni. Maradj a heti 1, inkább 0,5 kg fogyásnál, mert akkor nem jön vissza. A legegyszerűbb diéta az Atkins vagy a paleo. Kell sok mozgás (akármi, kocogás, gyors séta, úszás).
2013. jún. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!