Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami speckó diéta has (...

Van valami speckó diéta has ( köldök alatti rész ), úszógumi, combból való fogyásra?

Figyelt kérdés

Oké, mielőtt jönne az első 'kedves" komment, hogy nincs megadott területről való fogyás, ne fáradjon, oké ..


de nekem ezzel a 3 testrészemmel van gondom


igazából az full nem érdekel, hogy mennyit nyom a mérleg ( 176/67 L)


próbálok napi 5-ször enni, de van hogy csak 4, vagy 3 jön össze ..


heti 3szor futok, amennyit bír a térdem/bokám, általában egy jó fél órát, de múlt héten kezdtem, és fokozatosan szeretném emelni

utána 6 féle gyakorlat hasra


mondjuk a bökkenő, hogy au pairként dolgozom, szóval azt eszem, amit a hst családom kb ... tehát nincs lehetőség full speciális kajákra, viszont rengeteg a zöldség+gyümölcs


segítség! nem akarok kövéren meghalni ... :D oké, ez a vége csak poén volt .. :D ja és a legnagyobb probléma, imádok nassolni ... bármi legyen az , és ha unatkozom, elkezdek enni, mert azt gondolom, hogy éhes vagyok .. közben meg nem is ... ez ellen lehet tenni valamit ?


2012. jan. 19. 19:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
nincs helyi fogyás.
2012. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nincs helyi fogyás.


Jó lenne, ha leírnád részletesen a kajádat, mert abban lehet bibi. Futást nem erőltetném, főleg, hogy nincs hozzá edzettséged. Jó kajálással otthoni ugribugri is bőven elég a fogyáshoz!

2012. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

ezt most bosszantásból írtátok ? köszi ... :D


kaja : reggeli : valami féle gabonapehely (tejjel persze de ilyen 0.1%-sal)

10 órai gyümölcs vagy joghurt

ebéd: 2 szelet pirítós barna kenyérből vékonyan margarinnal megkenve

uzsonna : gyümölcs vagy joghurt

vacsora: normál, főtt étel ami : tészta vagy rizs vagy krumpli + párolt zöldség + hús vagy hal


és ezek mellett egyenlőre még befigyel a nasi ... :( nem tudom mit tegyek, ha azt érzem nagyon éhes vagyok ..

2012. jan. 19. 21:42
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Mit csodálkozol, lófos ez, nem étrend.


Reggelire cukros gabonapehely? A zab NEM egyenlő a Corn Flakes-el, de még a Nestlé Fitnessel sem!

Ebédre pirítóskenyér vajjal? Vacsorára meg telezabálod magad főtt kajával? Talán, ha megcserélnéd a kettőt, de a pirítóst meg dobd a kukába, és egyél helyette salátát! Túró, tojás, joghurt, és rendes HÚS! Tonhalkonzerv! És akkor talán nem fogsz közben nassolni is.

2012. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

figyelmedbe ajánlanám :

"mondjuk a bökkenő, hogy au pairként dolgozom, szóval azt eszem, amit a hst családom kb ... tehát nincs lehetőség full speciális kajákra, viszont rengeteg a zöldség+gyümölcs "


itt a vacsra a főétkezés, és ezellen nem tudok mitt tenni, a hűtőt meg nem én töltöm fel ...

és egy szóval nem mondtam, hogy telezabálom magam, lehet ám ezekből keveset is enni jóember -.-" amúgy meg a hal full egészséges emlékeim szerint ... na mindegy ... kár is volt kiírnom már látom ...

2012. jan. 19. 22:18
 6/16 Krisz85 ***** válasza:

hát kérdeződ ezt buktad, ha területtel van bajod, mingig is lesz, ezt jobb ha szem előtt tartod,ha meg nem tudod kontrollálni mit eszel, akkor megint semmit nem ér, az edzés magában nem hoz eredményt diéta nélkül, 70 % a kaján múlik a többi a mozgáson.


Egyébként nyugodtan hasazz, van rajta háj, szépen megerősíted a hasfalad, megvastagszik és az azt takaró zsírt tovább nyomja kifelé, tehát még nagyobb hasad lesz tőle, akkor van eredménye ennek ha le is diétázod magadról a hájat.

2012. jan. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

:D

azért annyira nem fog megvastagodni, nem ugrik fel kiló izom hasra hipp-hopp :D

viszont az erős törzsmerevítők helyén tartják a tekervényeit, ami kevésbé dudorodik így ki. ami jó.


Kérdező, ha kiszámolnád az a kaja mennyi amit leírtál (mi nem tudjuk, mert pont nem tudjuk mennyit ettél) az meglenne 1200-1500kcal? mert ennyi legalább kéne, számolással vagy anélkül. és nyugodtan vadássz le valami állatot, fogyás alatt a hús kell. méghozzá normális mennyiségben.

a többi nem gáz. eszel amikor eszel, legalább napi 5 étkezés megvan. de pirítós gondolom ilyen fehérkenyeres téma? hús-zöldség. egyél több húst vagy kicsit laktatóbbat (ne csirek mellet, hanem akár valaki röfit) és akkor jól laksz. ha normális mennyiséget eszel belőle, akkor teljesen jó. pláne hogy nem igen optimalizálható a kajád összetétele. hát akkor inkább lakj relative jól de értékes étellel, mint valami lisztes nass-t tolj.. vagy mehet répa rágcsának.

2012. jan. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bejössz nyekeregni, hogy nem akarsz kövéren meghalni, megkapod a tanácsot és még kifogást keresel? Sajnos reménytelen vagy, tényleg felesleges is volt beírni!
2012. jan. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

nyekereg a .... na mindegy ... tudod, a stíluson sok minden múlik ...


1. egy szóval nem mondtam, hogy nem akarok diétázni, tanul(jatok) meg olvasni ... csak a 2. kérdezte, hogy mit eszek, leírtam, szó nincs arról, hogy nem szeretnék változtatni, különben nem kérnék segítséget


2. nem érdekel, ha kifogásnak gondoljátok, ha a fejem tetejére állok, akkor sem tudok mit tenni azellen, hogy itt a vacsora a főétkezés, a többi mellékes ...


3. nem, nem fehér kenyér, feljebb is írtam, azt hiszem, hogy barna, bár ha jobban belegondolok, lehet, hogy csak fél barna


4. "segítség! nem akarok kövéren meghalni ... :D oké, ez a vége csak poén volt .. :D" olcasd végig, értelmezd!


5. tényleg csak abból tudom kihozni a legtöbbet / legkevesebbet, nem tudom most melyik megfogalmazás illik ide :D ami itthon van ...


6. zsidó a hst csaaládom, szóval disznó hús kilőve, illetve a húsfélék 80% csirke mell :/ nem tudtam, hogy az nem túl jó, miért ?


7. fogalmam nincs, hogy mennyi kalóriát eszem, eddig őszintén szólva, csak a magas szénhidrát tartalmú dolgokat kezdtem mellőzni (pl. tészta, rizs, krumpli)

de majd ezentúl figyelni fogok rá, bár ugye ott az van megadva, hogy 100 g-ban mennyi van, és ránézésből én ki nem tudom találni, hogy én hány g-ot eszem ...


8. te utolsó előtti, te segítőkésznek tűnsz ... a főtt tojással mi a helyzet ?


vagy egyéb bármi tanács ... ismétlem tanács, és nem leugatás ...

2012. jan. 20. 11:18
 10/16 A kérdező kommentje:
ja, és hozzátenném .. nem vagyok drasztikusan kövér .. kb. 2-3 kiló súlyfelesleg ... plusz nem 2 hét alatt várok csodát .. június végéig szereték valami látható változást elérni ...
2012. jan. 20. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!