Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami speckó diéta has (...

Van valami speckó diéta has ( köldök alatti rész ), úszógumi, combból való fogyásra?

Figyelt kérdés

Oké, mielőtt jönne az első 'kedves" komment, hogy nincs megadott területről való fogyás, ne fáradjon, oké ..


de nekem ezzel a 3 testrészemmel van gondom


igazából az full nem érdekel, hogy mennyit nyom a mérleg ( 176/67 L)


próbálok napi 5-ször enni, de van hogy csak 4, vagy 3 jön össze ..


heti 3szor futok, amennyit bír a térdem/bokám, általában egy jó fél órát, de múlt héten kezdtem, és fokozatosan szeretném emelni

utána 6 féle gyakorlat hasra


mondjuk a bökkenő, hogy au pairként dolgozom, szóval azt eszem, amit a hst családom kb ... tehát nincs lehetőség full speciális kajákra, viszont rengeteg a zöldség+gyümölcs


segítség! nem akarok kövéren meghalni ... :D oké, ez a vége csak poén volt .. :D ja és a legnagyobb probléma, imádok nassolni ... bármi legyen az , és ha unatkozom, elkezdek enni, mert azt gondolom, hogy éhes vagyok .. közben meg nem is ... ez ellen lehet tenni valamit ?


2012. jan. 19. 19:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz azon, hogy este nem zabálunk főtt kaját körettel, különben hízni fogunk, hiába csirkemell van rizzsel?
2012. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
akkor haljak éhen, és ne egyek főtt kaját egyáltalán ... ?
2012. jan. 20. 12:06
 13/16 A kérdező kommentje:
mert ezek szerint te meg azt nem érted, hogy ha a fejemre állok, itt akkor is csak este van főtt kaja ... nem tehetek róla .. értem én, hogy akkor már nem kéne, de most akkor tényleg .. ne egyek egyáltalán főtt kaját ?!
2012. jan. 20. 12:13
 14/16 Krisz85 ***** válasza:
Aczél akkor nézz utána az endomorf testalkatnak, azt hiszem tapasztalatból, hogy ezen testtípus dominancia esetén a legkönnyebben épít izmot az ember, csak sajna nem minőségit....tapasztalat én is az vagyok. Tehát feljöhet pikk pakk egy kis izom a hasra és ha nem diétázza le a hájat, akkor szépen megnőa haskörfogat,
2012. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Krisz - elhiszem.


Kérdező - "a főtt tojással mi a helyzet" kaja.

napi energiamérleg van, edd ha éhes vagy. elég ideális táplálék.

2012. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt a nyomorult főtt kaját nem lehet ELTENNI a HŰTŐBE másnapra esetleg? Este meg ehetnél salátát. Out of the box thinking!
2012. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!