Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 1 hónap alatt 5-6 kiló fogyás...

1 hónap alatt 5-6 kiló fogyás reális így?

Figyelt kérdés

Minden nap fél óra kardió elliptikus tréneren, napi 1000 kalória (csirkemell, savanyú káposzta és főtt tojás), semmi alkohol és cukros ital, csak víz, esetleg egy kávé sovány tejporral. Most 192 cm mellé 83-84 kiló vagyok, van egy kis hasam, szeretném, ha lapos lenne. Alapból nem nagy az energiaigényem, ülőfoglalkozású vagyok.


28F


2019. nov. 5. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

190cm+ test 1000kcallal hogy a pcsába működik szerinted? El kéne menni súlyzózni, és akkor nem marná a gyomrod az üresség és a som sav.

Hogy a kérdésedre válaszoljak: reális, de szerintem vissza fogod zabálni a lement izmot és minimális zsírt, amit mind zsírba szépen visszahizol.

Mondom, kezdj el edzeni, és nem fogsz úgy kinézni, mint egy teleszhrt zokni..

2019. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy fogsz kinézni mint egy csövesbánat ilyen súllyal. Edzeni kéne és nem fogyni.
2019. nov. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt utána tervezem, most testzsírt csökkentenék.
2019. nov. 6. 07:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Erőd nem lesz fingani se.. Előbb pakolj magadra izomtömeget (ami egy moderált kcal+-t jelent), majd jöhet a szálkásítás, zsírpucolás. Mivel nagyobb lesz a tömeged, a szálkásításhoz is több kcalt kell enned,ergo kevésbé fogsz éhezni.
2019. nov. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Így pont, hogy nem a testzsír csökkentenéd, hanem növelnéd, hisz a tested felemésztené az izmaid egy részét. Meg persze rosszul is lennél, le is betegednél.


Ha valóban csökkentenéd a testzsírodat, sokkal eredményesebb és egészségesebb az izmok fejlesztésével kezdeni.

2019. nov. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előbb esel össze mint hogy lefogyj🤣🤣🤣 1000 kalória??? Beteg ötlet. A koplalàs nem megoldàs. Amúgy meg milyen testzsír 192 centivel meg 84 kilóval?????
2019. nov. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

18%, a pontatlanabb, derékbőséges módszerrel mérve. Ezt szeretném levinni 10%-ra.


A héten minden nap csináltam súlyzós erősítő edzéseket is a kardió mellé, 1200 kcal körül ettem, kevés szénhidrátot vittem be, a tegnapi nap kivételével. 82 kiló vagyok most.

2019. nov. 10. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!